مسابقه وبلاگ‌نويسی بسيج دانش‌آموزی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ دبير دوازدهمين دوره مسابقات وبلاگ‌نويسی سازمان بسيج دانش‌آموزی، آخرين مهلت شركت در مسابقه وبلاگ‌نويسی بسيج دانش‌آموزی را 7 آذر، اعلام كرد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ،اكرم سهرابی، دبير دوازدهمين دوره مسابقات وبلاگ‌نويسی سازمان بسيج دانش‌آموزی كشور با بيان اينكه فراخوان دوازدهمين دوره مسابقات وبلاگ‌نويسی با محوريت «توليد ملی، اقتدار ايرانی» به تازگی از سوی سازمان بسيج دانش‌آموزی منتشر شده است، اظهار كرد: دانش‌آموزان بسيجی تا 7 آذرماه، فرصت راه‌اندازی و يا به روزرسانی وبلاگ با موضوعات اين مسابقه را خواهند داشت.

دبير دوازدهمين دوره مسابقه وبلاگ‌نويسی سازمان بسيج دانش‌آموزی درباره موضوعات اين مسابقه گفت: «نقش دانش‌آموزان در حمايت از توليد ملی»، «اقتصاد مقاومتی آری، اقتصاد مصرفی خير!»، «چرا بايد كالای ايرانی مصرف كنيم؟»، «چرا بايد در ميدان توليد علم، قدرت برتر منطقه باشيم؟»، «نقش فهميده‌های امروز در مقابله با جنگ نرم دشمن» و «دانش‌آموزان شهيد، الگوی فداكاری و ايثار(معرفی اسوه‌ها)» از جمله موضوعات اين دوره از مسابقه هستند.

وی در ادامه عنوان كرد: دانش‌آموزان بسيجی علاقه‌مند به ايجاد وبلاگ می‌توانند به سامانه وبلاگ‌نويسیwww.ibsblog.ir مراجعه و وبلاگ مورد نظر را ايجاد كرده و آدرس وبلاگ خود را در فرم ثبت‌نام سايت به نشانی www.beest.ir وارد كنند.

سهرابی در ادامه با بيان اينكه وبلاگ‌ها بايد فقط در سامانه وبلاگ‌نويسی www.ibsblog.ir ايجاد شود و دانش‌آموزانی كه در سامانه www.ibsblog.ir وبلاگ دارند، می‌توانند وبلاگ خود را با موضوعات جديد بروز كنند، ادامه داد: نام‌گذاری مناسب وبلاگ، استفاده از منابع متعدد و معرفی آنها در هر پست، رعايت علائم نگارشی و ويرايشی، داشتن سبك ساده و روان مناسب با ادبيات وبلاگی، ميزان جذابيت و كشش مطالب، وجود شناسنامه وبلاگ، وجود آرشيو مطالب در وبلاگ و … از جمله معيارهايی هستند كه در ارزيابی وبلاگ‌های ارسالی مورد توجه قرار می‌گيرد.

يادآور می‌شود، برگزيدگان دوازدهمين جشنواره وبلاگ‌نويسی سازمان بسيج دانش‌آموزی كشور، آذرماه، همزمان با هفته بسيج مستضعفين معرفی و تجليل می‌شوند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.