مسابقه هفتگی رحمة‌ٌللعالمين

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ مسابقه هفتگی «رحمة‌ٌللعالمين» در كاشان با محوريت قرآن و نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مسابقه هفتگی «رحمةٌ‌للعالمين» در محكوميت اهانت به نبی‌مكرم اسلام(ص) از سوی مؤسسه فرهنگی ـ قرآنی اميرالمؤمنين(ع) كاشان برگزار می‌شود.

حجت‌الله پيران‌كاشانی، مسئول روابط عمومی مؤسسه فرهنگی ـ قرآنی اميرالمؤمنين(ع) كاشان، با بيان اين خبر گفت: در محكوميت اهانت به نبی‌مكرم اسلام(ص) حوزه تبليغ و ترويج مؤسسه فرهنگی قرآنی اميرالمؤمنين(ع) كاشان، مسابقه هفتگی «رحمة‌للعالمين» را با محوریّت قرآن و نهج‌البلاغه برگزار می‌كند.

اين فعال قرآنی اضافه كرد: شروع مسابقه از چهارم آبان‌ماه به همت مؤسسه اميرالمؤمنين(ع) كاشان بوده است و تا بيست‌ويكم دی‌ماه مصادف با ايام رحلت نبی‌مكرم اسلام(ص) ادامه دارد.

وی ضمن بيان مطلب فوق افزود: اين دور از مسابقات با موضوعاتی شامل رابطه نبوت و امامت، ويژگی‌های پيامبر(ص)، راه و رسم زندگی ايشان، ضرورت اقتدا به ايشان، جاهليت قبل و بعد از ايشان، نعمت بعثت ايشان، بركت وجود ايشان، اقسام ياران و شهادت غم‌انگيزشان می‌شود.

پيران‌كاشانی در ادامه از جمله جوايز اين دور از مسابقات هفتگی را كمك هزينه مكه مكرمه، مدينه منوره، كربلای معلی، مشهد مقدس و … نام برد.

اين مسئول خاطرنشان كرد: مسابقه هفتگی تفسير موضوعی قرآن و نهج‌البلاغه ويژه عموم مردم قرآن‌دوست برگزار می‌شود كه همواره از علاقه‌مندان ثبت نام خواهد شد.

يادآوری می‌شود، متقاضيان شركت در اين دور از مسابقات قرآنی می‌توانند با شماره تلفن‌های 4443176، 4443161 و 5552106 با كد 0361 تماس حاصل كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.