مسابقه عکس محرم در محله‌ها

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ خانه فرهنگ خزانه مسابقه عکس با عنوان “محرم در محله‌ها” را از اول تا پایان محرم برگزار می‌کند.

خانه فرهنگ خزانه با هدف گرامیداشت ایام محرم و با انگیزه کشف استعدادهای برتر در زمینه عکاسی، مسابقه عکس با عنوان محرم در محله‌ها را برگزار می‌کند.این مسابقه در بخش آزاد با موضوع  آیین‌ها و سنت‌های بومی محرم در محله‌ها برگزار می‌شود و در آن نگاه نو و خلاق در ارزشیابی آثار مورد تأکید ویژه است.

از اهداف این مسابقه ایجاد زمینه برای رقابت سالم و سازنده در جهت ارتقای سطح کیفی عکس‌ها، کشف نگاه‌های نو و خلاق به موضوع عاشورا و گسترش و تعمیم فرهنگ عاشوراست.

این مسابقه ویژه عموم برگزار می‌شود و در آن علاقمندان می‌توانند عکس‌های خود را در قالب لوح فشرده با موضوعات دسته‌های عزاداری، هیئت‌ها، تکایا، علامت‌ها، پرچمها و موضوعات دیگر مرتبط با ماه محرم ارسال کنند.

معیارهای انتخاب و داوری در این مسابقه به روز بودن موضوع، نگاه نو و خلاق و ثبت فضای واقع گرایانه و تأثیرگذار در جامعه است که به آثار برگزیده پس از داوری توسط کارشناسان، جوایزی اهداء خواهد شد

در این مسابقه هر عکاس می تواند عکسهای خود را در یک پوشه جداگانه قرار داده و فایل تک عکس و مجموعه عکس را با عنوان‌ها و شماره آن در مجموعه نام‌گذاری کرده و نام و نام خانوادگی خود را بر روی لوح فشرده بنویسند.

علاقمندان می توانند آثار خود را تا پایان ماه محرم به خانه فرهنگ خزانه واقع در فلکه اول خزانه بخارایی، خیابان شهید پرستویی ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.