مسابقه عاشورايی بانوی ستاره‌ها

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ مسئول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) استان زنجان گفت: مسابقه ادبی، هنری و عاشورايی حضرت زينب(س) با عنوان «بانوی ستاره‌ها» در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، داود خدايی، مسئول مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر(ع) استان زنجان اظهار كرد: مسابقه ادبی، هنری و عاشورايی سوگواره حضرت زينب(س) با موضوعيت «بانوی ستاره‌ها» ويژه دانش‌آموزان مقاطع ابتدايی، راهنمايی و دبيرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اين‌كه اين مسابقه در قالب شعر، داستان، متن ادبی و عكس برگزار می‌شود، افزود: عكس‌های ارسالی به اين مسابقه بايد در قالب لوح فشرده و با دقت DPI300 و با فرمت TIF به دبيرخانه ارسال شود.

خدايی با بيان اين‌كه با آغاز ماه محرم و از 26 آبان‌ماه اين مسابقه آغاز می‌شود، تصريح كرد: آخرين مهلت ارسال آثار به اين سوگواره 28 بهمن‌ماه امسال خواهد بود.

وی «خيمه به خيمه»، «بيا برادر!»، «حديث صبر»، «خواهری از جنس نور»، «داغ صنوبر» و «سايه خورشيد» را از موضوعات اين مسابقه ادبی دانست و اظهار كرد: مسابقه ادبی، هنری و عاشورايی «بانوی ستاره‌ها» با همكاری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان و اين مجمع برگزار می‌گردد.

مسئول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) استان زنجان در پايان خاطر‌نشان كرد: فراخوان مسابقه ادبی، هنری و عاشورايی «بانوی ستاره‌ها» در سطح استان توزيع شده و علاقمندان نسبت به ارسال اين آثار اقدام كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.