مسابقه طراحی صفحه نخست سایت رزبلاگ

0

به گزارش «فارسي مچ» مجموعه آیپان ، به عنوان بزرگترین مجموعه کامپلکس اینترنتی ایران ، اقدام به برگزاری مسابقه طراحی PSD گرافیکی صفحه نخست سایت رزبلاگ نموده است .

هدف و موضوع مسابقه

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، در اطلاعيه اين مسابقه چنين آمده است: حجم بالای استقبال کاربران رزبلاگ در زمان شروع بکار این سرویس تا کنون ،ما را بر این داشته است تا بهترین شرایط ممکن را برای استفاده کاربران محترم ، در نظر بگیریم . لذا هدف از برگزاری این مسابقه ، دخیل نمودن سلیقه کاربران در طراحی نسخه های جدید سایت رزبلاگ می باشد . بدین صورت که هر کاربر میتواند طرحی با سلیقه خود را در فرمت PSD برای صفحه نخست سایت رزبلاگ در نظر گرفته و فایل PSD همراه با یک خروجی در فرمت JPG را برای ایمیل مسابقه ارسال کند .

با توجه به توانایی مجموعه در طراحی و کد نویسی سیستم، هیچ مشکلی برای کاربران مبنی بر دخیل نمودن طرح های نوین وجود ندارد . بر همین اساس آیپان از طرح های ارسالی که دارای قسمت های جدید و نوین می باشند استقبال میکند. به چند نمونه مثال جهت نزدیک کردن ذهن به موضوع مورد بحث اشاره میکنیم :

– بکار بردن SlideShow در زمینه های آخرین ارسال ها و …

– تفکیک آخرین مطالب به صورت موضوعی تخصصی بلاگ ها مثلا آخرین مطالب بلاگ های سرگرمی و …

– نمایش خلاصه متن آخرین پست ها همراه با تصویر نویسنده در صفحه نخست

جایگاه های تبلیغاتی

طرح های ارسالی می بایست جایگاه های تبلیغاتی مناسبی را داشته باشند . در ذیل چند نمونه مثال از جایگاه های مناسب تبلیغاتی را درج میکنیم :

– بنر 468*60 و یا 728*120 در هدر و فوتر وب سایت

– جایگاه های تبلیغاتی گرافیکی 295*90 یا 120*240

 شرایط و نحوه شرکت در مسابقه

شرکت در این مسابقه برای کلیه کاربران سایت رزبلاگ آزاد می باشد . بعد از تکمیل نهایی طرح ، میبایست یک ایمیل حاوی فایل PSD همراه با خروجی JPG همراه با ذکر نام و نام خانوادگی و نیز شماره تلفن تماس به پست الکترونیکی match@aypan.com ارسال نمایند و منتظر ایمیل تایید دریافت همراه با شناسه ثبت باشند .

مهلت شرکت در مسابقه و ارسال طرح فقط تا تاریخ 27 آبان ماه 1391 می باشد و پس از بررسی نهایی همزمان با رونمایی از نسخه جدید رزبلاگ در تاریخ 7 آذرماه 1391 مشخصات طرح برنده اعلام و جایزه ایشان اهدا می گردد .

 جوایز در نظر گرفته شده برای طرح برنده ، در قالب یک پکیج برای شخص برنده ارسال می شود . محتویات پکیج به شرح زیر می باشد :

– لوح تقدیر مجموعه آیپان به پاس تشکر از حسن همکاری

– مبلغ یک میلیون ریال وجه نقد

– بن استفاده رایگان از فضای میزبانی 10000 مگابایت لینوکس با امکانات نامحدود و کنترل پنل Cpanel جهت میزبانی فایل و سایت به مدت 199 روز

در پایان شایان ذکر است ، تنها راه ارتباطی با مسئولین برگزاری مسابقه پست الکترونیکی ذکر شده می باشد ، لذا خواهشمند است به هیچ طرق دیگری نسبت به ارسال یا پیگیری طرح های ارسالی اقدام نفرمایید .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.