مسابقه بزرگ کتابخوانی غدير

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ کارشناس منابع اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت عید غدیر خم در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، کاظم قاسمی با اعلام این خبر گفت:  این مسابقه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی در سطح کتابخانه های عمومی استان و همچنین هیئتهای مذهبی، موسسات و کانونهای مذهبی برگزار شده است.

قاسمی افزود: کتاب “علی امام من است” مجموعه فرمایشات مقام عظمای ولایت پیرامون ایام غدیر و ولایت امیرالمومنین علی (ع) است که برای این مسابقه درنظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه این مسابقه به صورت پیامکی اجرا می شود، افزود: سئوالات در انتهای کتاب تهیه شده و علاقه مندان می توانند با یک پیامک در این مسابقه شرکت کنند.

قاسمی یادآور شد:علاقه مندان می توانند برای دریافت کتاب به 31 کتابخانه عمومی استان و همچنین هیئتهای مذهبی مراجعه و پس از شرکت در مسابقه به 110 نفر جوایز اهدا خواهد شد.

به گفته قاسمی این مسابقه از روز شنبه شش آبان آغاز شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.