مسابقه ایده‌پردازی بازی‌های فرهنگی و دینی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ ستاد خبری نخستین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای قم، به منظور ارتقای سطح فرهنگی و ارزشی بازی‌های رایانه‌ای و شناسایی استعداد‌ها و توانمندی‌های جوانان متعهد و علاقه‌مند، نخستین دوره مسابقات ایده‌پردازی بازی‌های فرهنگی و دینی با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، سبک‌های این مسابقه بازی‌های بزرگ، کوچک، آن‌لاین و موبایل و محورهای آن نیز قصص قرآنی، دفاع مقدس، سبک زندگی، ارزش‌های اخلاقی، هنجارها و ناهنجاری‌های اجتماعی و… اعلام شده است.

این مسابقه در بررسی ایده‌ها، جنبه‌های نوآورانه طرح مورد توجه قرار خواهد گرفت و در طرح‌هایی که مشابه آن موجود باشد باید به جنبه‌های جدید و نو آن اشاره شود.

طرح‌های دریافتی در بانک ایده به نام مؤلف ثبت خواهد شد و تعداد آثار ارسالی محدودیتی ندارد و ایده بازی باید به دور از کلی‌گویی و با اشاره به جزئیات بازی نوشته شود.

بر اساس این گزارش ایده ارسالی شامل شخصیت‌پردازی، طرح بازی و سناریو حداقل یک مرحله از بازی باشد و در این ایده باید پیام‌های فرهنگی و دینی و نکات متمایز‌کننده بازی به طور شفاف بیان شود.

علاقمندان تا 15 دی ماه فرصت دارند تا آثار خود را به آدرس idea@ircg.ir ارسال کنند و نتایج مسابقه نیز 15 بهمن سال 91 اعلام خواهد شد و به نفرات برتر این مسابقات جوایزی ارزنده اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.