نخستین مسابقه ایده‌پردازی بازی‌های فرهنگی و دینی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ نخستین مسابقه ایده پردازی بازی‌های رایانه ای فرهنگی و دینی دی ماه سال جاری با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مسابقات ایده پردازی بازی های فرهنگی و دینی به منظور ارتقای سطح فرهنگی و ارزشی بازی‌های رایانه‌ای و شناسایی استعدادها و توانمندی‌های جوانان متعهد و علاقه مند برگزار می‌شود.این مسابقات در قالب سبک های بازی‌های بزرگ، کوچک –minigame-، آنلاین و بازی‌های موبایل برپا می شود.

قصص قرآنی، دفاع مقدس، سبک زندگی، ارزش های اخلاقی ، هنجارها و ناهنجاری‌های اجتماعی از محورهای مسابقات ایده پردازی بازی های رایانه ای فرهنگی دینی به شمار می رود.

جوایز پیش بینی شده برای آثار برگزیده در این مسابقه 2 میلیون تومان به ایده فوق العاده، نفر اول 1 میلیون تومان، نفر دوم 750 هزار تومان و نفر سوم 500 هزار تومان است.

بررسی ایده‌ها و جنبه‌های نوآورانه طرح از قوانین این مسابقات در انتخاب آثار برتر است. بنابراین در طرح‌هایی که مشابه آن موجود است، باید به جنبه‌های جدید و نو آن اشاره شود، طرح‌های دریافتی در بانک ایده به نام مؤلف ثبت خواهد شد. تعداد آثار ارسالی محدودیتی ندارد، ایده بازی باید به دور از کلی گویی و با اشاره به جزئیات بازی نوشته شود و هیأت داوری حق دخل و تصرف و استفاده از طرح‌ها را با ذکر نام صاحب ایده برای خود محفوظ می‌دارد، اشاره کرد.

معیارهای ارزیابی که باید شرکت کنندگان مورد توجه قرار دهند شامل: طرح ارسالی حداقل 5 صفحه، ایده‌‌ی ارسالی شامل شخصیت پردازی، طرح بازی و سناریوی حد اقل یک مرحله از بازی باشد و پیام ‌های فرهنگی – دینی و نکات متمایز کننده بازی به طور شفاف بیان شود.

مهلت ارسال آثار به نخستین دوره مسابقات ایده پردازی بازی‌های فرهنگی – دینی 15 دی ماه سال جاری  و زمان اعلام نتایج 15 بهمن ماه امسال است.

علاقه مندان برای ارسال آثار خود می توانند به آدرس الکترونیکی  idea@ircg.ir  مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.