مسابقه‌ كتابخوانی در خانه فرهنگ امیركبیر

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايلنا؛ خانه فرهنگ امیرکبیر درآستانه روز کتاب و کتابخوانی مسابقه یک قطره از دریا را برگزار می‌کند.
به گزارش خبرنگار فارسي مچ، این مسابقه با مشارکت کانون بانوان خانه فرهنگ امیرکبیر و کتابخانه شهر فرهنگسرای تهران برگزار و طی آن کتاب بی‌بدیل عرفانی و اخلاقی «شرق بی‌غروب» در اختیار بانوان علاقمند قرار می‌گیرد تا پس از مطالعه آن در مسابقه شرکت کنند.
کتاب «شرق بی‌غروب» ترجمه سید علی اکبر صداقت – ترجمه کتاب شریف مصباح الشریعه منسوب به امام صادق (ع) – حاوی موضوعات دینی، عرفانی، سلوکی نظیر اسرار نماز، اسرار وضو، ذکر و فضایل اخلاقی است و پرسش‌های مسابقه از این کتاب ارزشمند طرح خواهد شد.
روز ۲۲ آبان و در آستانه روز کتاب و کتابخوانی در نشستی که از ساعت ۹ تا ۱۱ در خانه فرهنگ امیر کبیر برگزار می‌شود مسابقه «یک قطره از دریا» کلید خواهد خورد.
علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به نشانی شهرک گلستان (شهرک راه آهن) – انتهای بلوار کاج – سروستان ۱۱ – پلاک ۶، خانه فرهنگ امیرکبیر، مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۷۲۸۰۱۷ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.