زمان اعلام نتایج مسابقه تفسیر قرآن کریم

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايسنا؛ مدیر امور ارتباطات سازمان دارالقرآن الکریم گفت: نتایج این دوره از مسابقات تفسیر قرآن کریم «نورالهدی5» 27 آذر مصادف با سالروز ولادت با سعادت امام محمد باقر (ع) از طریق سایت تلاوت اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، جواد تجلیان مدیر امور ارتباطات سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به برگزاری مسابقه تفسیر قرآن کریم در روز جمعه 19 آبان ماه در 180 حوزه امتحانی در سراسر کشور، گفت: به قید قرعه به برندگان ممتاز این مسابقات جوایز نفیسی از قبیل کمک هزینه سفر عمره مفرده، کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز ارزنده نقدی دیگر اهدا خواهد شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات که در دو رشته تفسیر یک جزء(جزء پانزدهم قرآن کریم) و تفسیر سه جزء (اجزای پانزدهم،شانزدهم و هفدهم قرآن کریم) برگزار شد، به کسانی که بتوانند حد نصاب امتیاز، یعنی 70 درصد نمره را دریافت کنند، گواهینامه قبولی توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان اعطاء می شود.

تجلیان با اشاره به رشد 54 درصدی میزان حضور شرکت کنندگان در این دوره نسبت به سال قبل، گفت: استان‌های مازندران، بوشهر، کرمانشاه، ‌خراسان رضوی و تهران به ترتیب بیشترین تعداد ثبت نام شدگان را دارا بوده‌اند.

این دوره از مسابقات «نورالهدی» طی چندین سال گذشته به همت این سازمان و با همکاری ادارات کل تبلیغات اسلامی استان‌های کشور برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.