جشنواره وبلاگ نويسي دانشگاهیان پیام‎ نور

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ايسنا؛ جشنواره وبلاگ نويسي دانشگاهیان پیام‎ نور در نيمه دوم سال جاري برگزار مي گردد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، شعبانی، رییس دانشگاه پیام‎نور خرم‌دره گفت: جشنواره وبلاگ دانشگاهیان پیام‎نور سراسر کشور در نیمه دوم سال‌جاری و با محوریت نماز، کلید خواهد خورد.

وی تصریح کرد: این جشنواره با حضور دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‎های پیام‎نور سراسر کشور و با هدف ایجاد جنبش نرم‌افزاری در حوزه معنوی با محوریت‎ نماز و قرآن خواهد بود.

این مسئول، ترویج فرهنگ نماز را از دیگر اهداف مهم این جشنواره برشمرد و یادآور شد: انس با قرآن، انس معنوی در فضای مجازی و مقابله با جنگ‌نرم در فضای سایبری، از دیگر اهداف قابل توجه این جشنواره به شمار می‌آید.

وی ابراز کرد: موافقت‌های اولیه از طریق معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان مرکزی دانشگاه پیام‎نور انجام شده و مراحل استقرار دبیرخانه و فعال کردن پورتال جامع در حال فراهم کردن است.

شعبانی با اشاره به اینکه این جشنواره در نیمه سال ۹۱ افتتاح خواهد شد، اضافه کرد: اختتامیه این طرح در اواخر امسال و یا اوایل سال ۹۲ بر اساس شرایط برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دبیرخانه نماز و قرآن سراسر کشور، معاونت سازمان پیام‎نور و ستاد پیام‎نور استان زنجان در برگزاری این جشنواره همکاری می‌کنند و در حال رایزنی با مسجد مقدس جمکران برای همکاری هرچه بیشتر هستیم.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.