جشنواره سراسری نماز و نيايش

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا، دبير اجرايی جشنواره سراسری «نماز و نيايش» از تمديد مهلت ارسال به جشنواره سراسری «نماز و نيايش به روايت دوربين» تا 27 آبان‌ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، علی بيطرفان، دبير اجرايی جشنواره سراسری نماز و نيايش، 14 آبا‌ن‌ماه، گفت: پنجمين جشنواره سراسری «نماز و نيايش» به روايت دوربين از دوم تا پنجم بهمن‌‌ماه سال جاری به مدت چهار روز در استان قم برگزار می‌شود.

وی افزود: اين جشنواره به منظور تشويق و ترغيب هنرمندان در راستای بالا بردن جايگاه والای نماز و نيايش، گسترش فرهنگ نماز و نمازخوانی، تقويت مبانی فرهنگ عمومی مبتنی بر باورها و ارزش‌های دينی هر دو سال يك بار برگزار می‌شود.

دبير اجرايی جشنواره نماز و نيايش از ديگر اهداف برگزاری اين جشنواره را بكارگيری ابزارهای هنری ارائه آفرينش‌های جذاب در حيطه موضوعات دينی و پرداختن به امر معنوی نماز و نيايش عنوان كرد.

وی اضافه كرد: اين جشنواره با پرداختن به مبانی دينی مانند نماز و نيايش در قالب هنر توجه جامعه و جوانان را به يكی از جلوه‌های بی‌بديل روحی انسان جلب می‌كند.

دبير اجرايی پنجمين جشنواره سراسری نماز و نيايش به روايت دوربين بيان كرد: اين جشنواره توسط انجمن سينمای جوانان ايران و اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در سه بخش فيلم كوتاه، فيلم‌نامه و عكس در بهمن‌ماه امسال برگزار خواهد شد.

وی تصريح كرد: جشنواره نماز و نيايش با موضوعات نگاه ژرف، عميق و هنرمندانه به معبود، بررسی ابعاد بی‌كران معنوی نماز و نيايش، نماز و نيايش در زندگی مردم و اثرات فرهنگ‌ساز آن در جامعه فراخوان شده است.

بيطرفان از ديگر موضوعات اين جشنواره را تأثيرگذاری رفتارهای دينی خانواده بر فرزندان، عوامل و شيوه‌های تشويق و ترغيب جوانان و نوجوانان به نماز، نماز و نمازخوانی در اجتماعات و نقش نماز در ايجاد وحدت و يكپارچگی، رشد فضايل اخلاقی و اهتمام به امر به معروف و نهی از منكر در ترويج نماز و نيايش را از ديگر موضوعات اين جشنواره عنوان كرد.

وی بيان كرد: با توجه به استقبال جوانان و هنرمندان از اين جشنواره مهلت ارسال آثار در سه بخش فيلم، فيلم‌نامه و عكس به دبيرخانه از 10 تا 27 آبان‌ماه سال جاری تمديد شد.

دبير اجرايی پنجمين جشنواره سراسری نماز و نيايش خاطرنشان كرد: علاقه‌مندان به شركت در اين جشنواره تا روز شنبه 27 آبان‌ماه فرصت دارند از طريق سايت انجمن سينمای جوانان به آدرس www.iycs.ir به صورت اينترنتی در سه بخش ياد شده اين جشنواره ثبت‌نام كنند.

http://iqna.ir/fa/news_detail.php?ProdID=1131249

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.