جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی خاک بهشت

0
به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري رسا؛ مسابقه وبلاگ نویسی خاک بهشت در آذربایجان شرقی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، همزمان با آغاز اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی آذربایجان شرقی مرحله اول جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی « خاک بهشت » آغاز شد.

جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی « خاک بهشت » با عناوین من و دوست شهیدم، سیره و اخلاق حسنه شهدا، سرخی خون و سیاهی حجاب، جنگ نرم و شهدای دانش آموز، ولایت از دیدگاه شهدای دانش آموز، جنگ نرم و شهدای دانش آموز آغاز شد.
محمدیان، دبیر جشنواره استانی وبلاگ نویسی خاک بهشت مهم ترین معیارهای داوری در این حشنواره را ارتباط موضوعی محتوای ارائه شده با موضوع های مسابقه، استفاده از وصیت نامه شهدای دانش آموز، به کار گیری شیوه های نوین اطلاع رسانی اعم از فید و اسکریپ های مورد نیاز و به روز رسانی مستمر و منظم اعلام کرد.
وی معرفی لینک های مرتبط با موضوع وبلاگ، تعامل با دیگران،استفاده از المان های گرافیکی و تصاویر مناسب برای هر مطلب، نظرات وبلاگ، استفاده از قالب مناسب و گرافیک مرتبط (رنگ، فونت، اندازه، طرح و…)، طبقه بندی و موضوع بندی مناسب مطالب، میزان بازدیدکنندگان، وضعیت وبلاگ در موتورهای جستجو، نوآوری و خلاقیت در بخش های مختلف، انتخاب عنوان و توضیح مناسب برای وبلاگ را از دیگر معیارهای داوری جشنواره برشمرد.
دبیر جشنواره استانی وبلاگ نویسی خاک بهشت افزود: این جشنواره در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب و حضور تأثیرگذار دانش آموزان بسیجی در فضای مجازی برگزار می شود، که عموم دانش آموزان برای نام نویسی و شرکت در جشنواره می توانند مشخصات شخصی و وبلاگ خود را به سامانه 30006920 پیامک کنند.
وی ادامه داد: هدف از این جشنواره تشکیل دبیرخانه دائمی قرارگاه جنگ نرم دانش آموزی شرکت کننده در کاروان های راهیان نور است که امیدواریم در آینده نزدیک دانش آموزان شرکت کننده در جشنواره وارد یک شبکه اجتماعی که از سوی سازمان بسیج دانش آموزی استان آذربایجان شرقی افتتاح خواهد شد، شوند.
دبیر جشنواره استانی وبلاگ نویسی خاک بهشت تصریح کرد: اکنون میدان نبرد برای دانش آموزان حضور مؤثر و هدفمند در جبهه جنگ نرم است و ادامه راه شهدا و زنده نگه داشتن یاد شهدا در فضای مجازی می تواند جریان فکری جدیدی را برای الگو پذیری دانش آموزان ایجاد کند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.