تمديد مسابقه کتابخوانی غدیر

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه کتابخوانی غدیر كه توسط هیات محبین الائمه با همت جمعی از جوانان شهر نظرآباد (از توابع استان البرز) در سه سطح برگزار می شود تا 5 آذر تمديد گشت.

این مسابقه در سه سطح دانش آموزی ، دانشجویی و عمومی برگزار می شود.
کتاب بخش دانش آموزی “برکه ای بر فلک نازد” ، کتاب بخش دانشجویی نیز “بلندترین داستان غدیر” و کتاب بخش عمومی “گزارش لحظه به لحظه از واقعه غدیر” است فایل هریک از این کتب در سایت مسابقه به آدرس www.ghadir91.ir قابل دسترسی و مطالعه است . البته برای شرکت در مسابقه می بایست ثبت نام شما در سایت کامل گردد که این مسئله نیز در بخش ثبت نام صفحه اصلی سایت قابل انجام می باشد .
پس از ثبت نام شما می توانید در همان زمان وارد بخش پاسخگویی به سئوالات مسابقه شوید و یا در فرصت مناسب تری به این امور بپردازید . نام کاربری و کلمه عبور جهت شرکت در مسابقه برای شما پیامک می گردد .
هر کاربر حداکثر ۳ بار فرصت شرکت در مسابقه را دارد و بالاترین امتیاز برای وی لحاظ می گردد . کاربران تنها مجاز به شرکت در یک بخش از سه بخش مسابقه می باشند .

از میان کسانی که در مسابقه بالاترین امتیاز را کسب کرده اند به قید قرعه به ۱۱۰ نفر کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و به ۱۱۰ نفر کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا خواهد شد.
قرعه کشی و اهدای جوائز همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم و دهه فجر صورت خواهد گرفت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.