تمديد جشنواره قرآنی مبين

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ مهلت ارسال آثار به جشنواره قرآنی مبين تا 16 آذر تمديد شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، معاون فرهنگی، مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران با اشاره تمديد زمان ارسال آثار به جشنواره قرآنی خبرگزاری‌ها، نشريات مكتوب و الكترونيك گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی نشريات ديجيتال و مكتوب قرآنی «مبين» تا 16 آذر ماه تمديد شد.

محمدصادق افراسيابی، معاون فرهنگی، مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران، با اشاره به دومين جشنواره قرآنی خبرگزاری‌ها، نشريات مكتوب و الكترونيك اظهار كرد: پنجمين نشست شورای سياستگذاری جشنواره قرآنی مبين در نوزدهمين نمايشگاه مطبوعات برگزار شد و بر اساس مصوبات اين نشست قرار شد كه مهلت ارسال آثار برای خبرگزاری‌ها، پايگاه‌های خبری و مطبوعات تمديد شود تا اصحاب رسانه بتوانند آثاری را كه با موضوعات قرآنی توليد كرده‌اند را برای‌مان ارسال كنند.

وی افزود: مهلت ارسال آثار به مدت يك‌ماه تمديد شد و اصحاب رسانه در اين يك ماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.

همچنين پس از پايان مهلت ارسال آثار، داوری‌ها آغاز و برگزيدگان انتخاب خواهند شد. معاون فرهنگی، مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران تصريح كرد: تاكنون پنج هزار اثر به دبيرخانه دومين جشنواره قرآنی نشريات مكتوب، الكترونيك و خبرگزاری‌ها ارسال شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.