برگزاری 4 دوره مسابقه قرآنی ویژه پزشکان بسیجی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ محسن دیانی با اشاره به فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی استان قم اظهار داشت: یکی از اقداماتی که در این راستا انجام می‌شود، برگزاری مسابقات قرآن برای اعضای بسیج جامعه پزشکی است.

به گزارسش خبرنگار فارسي مچ، وی ادامه داد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات می‌توانند به پایگاه اینترنتی بسیج جامعه پزشکی استان قم مراجعه کرده و از شرایط مسابقه مطلع شوند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قم عنوان داشت: علاقه‌مندان پس از تکمیل فرم می‌توانند منابع این مسابقات را از این پایگاه اینترنتی دریافت کنند.

وی با اشاره به برگزاری دوره نخست این مسابقات خاطر نشان کرد: این دوره با استقبال خوبی همراه بود و 9 نفر از بانوان و چهار نفر از آقایان به عنوان رتبه‌های برتر در مرحله نخست تقدیر شدند.

دیانی خاطر نشان کرد: دوره تربیت معلم ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، دوره تدبر جزء سی‌ام، دوره ترجمه و مفاهیم مقدماتی قرآن و دوره ترجمه و مفاهیم ویژه نوجوانان، چهار دوره‌ای است که برای برگزاری مسابقات قرآن در شش ماهه دوم سال طراحی شده‌ و اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: برای دوره تدبر در قرآن کریم کتابی شش جلدی در نظر گرفته شده که امکان دانلود آن در پایگاه اینترنتی بسیج جامعه پزشکی استان قم وجود دارد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قم با اشاره به تلاش این نهاد برای ساماندهی اعضای این جامعه در قالب حلقه‌های صالحین ابراز داشت: دوره آموزشی سرگروه‌های شجره طیبه صالحین در بسیج جامعه پزشکی استان قم برگزار شده تا ضمن تربیت سرگروه‌های شایسته از اعضای نخبه بسیج‌ جامعه پزشکی، شرایط برای پیگیری فعالیت‌ها در قالب این حلقه‌ها فراهم شود.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره آموزشی که به مدت سه روز برگزار شد، مسئول تربیت و آموزش سپاه علی‌بن‌ابیطالب(ع) و دیگر اساتید این عرصه، مطالبی را در ارتباط با باید و نبایدهای جذب مخاطب، شیوه‌های پاسخگویی به شبهات و دیگر مسائل تربیتی مطرح کردند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.