۱۳آبان، آخرین مهلت شرکت در جشنواره فروغ ابدیت

0

به گزارش «فارسي مچ» جشنواره ی هنر و اندیشه فروغ ابدیت با هدف ستایش رسول مهر و عزت انسانی حضرت محمد مصطفی(ص) و تاکید بر وحدت ادیان، به همت سازمان بسیج هنرمندان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، موضوعات این جشنواره حقیقت مشترک ادیان ابراهیمی، صیانت از احترام ادیان الهی، تعظیم و تکریم پیامبران الهی، تقبیح استهزا پیامبران و از بین بردن حقوق پیروان ادیان الهی، نقش دولت های استکباری و اسرائیل در توسعه نفرت در جهان، دام جنگ تمدن ها فرا روی آینده بشریت، بازخوانی شخصیت پیامبر رحمت و عزت (صلوات الله علیه و آله) و اسلام، دین رحمت و معرفت اعلام شده است.

رشته های جشنواره “فروغ ابدیت”، شعر، گرافیک، داستانک، فیلم ۱۰۰ ثانیه ای، کاریکاتور، مقاله های چاپ شده، عکس و وبلاگ نویسی بیان شده است.

مهلت ارسال آثار ۱۳آبان ماه اعلام شده است.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره می توانند به پایگاه خبری سیمرغ به آدرس www.bao.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.