هشتمین مسابقه‌ی اینترنتی ایمنی، کلید سلامتی

0

به گزارش «فارسي مچ» به تقل از به سايت باشگاه خبرنگاران؛ این مسابقه در هشتمین سال برگزاری خود تلاش می‌کند تا با افزایش آگاهی کودکان در زمینه امداد رسانی در حوادث، مهار و کنترل دامنه آن و قدردانی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر آتش‌نشانان اجرا ‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، در این میان کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران به عنوان برگزار کنندگان این مسابقه با طرح 14 سوال چهارگزینه‌ای میزان اطلاعات و دانش کودکان ونوجوانان فارسی زبان را پیرامون ایمنی مورد سنجش قرار می‌دهند.
علاقه‌مندان به شرکت در این رقابت اینترنتی که در سال‌های گذشته با استقبال کاربران اینترنت روبرو شد باید به سایت مسابقات کانون به نشانی www.kanoonquiz.ir مراجعه کنند و به سوال‌های این مسابقه ظرف مدت 20 دقیقه پاسخ دهند.
همچنین ؛ سوال‌های هشتمین مسابقه اینترنتی ایمنی، کلید سلامتی به صورت عمده به محورهایی در حوزه‌ی ایمنی مانند انجام رفتارهای مناسب در روبرو شدن با اتقاقاتی همچون آتش سوزی، برق گرفتگی، حوادث غیر مترقبه و نشت گاز پرداخته است.
این مسابقه به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی از تاریخ ۲مهر در سایت مسابقات کانون فعال و تا روز ۱۰ بهمن 1391 امکان شرکت در این رقابت اینترنتی فراهم شده است.
جوایز برگزیدگان این مسابقه را سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ، روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون و کانون استان خراسان شمالی اهدا خواهند کرد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.