مسابقه کتاب دفاع مقدس در شیراز

0

به گزارش «فارسي مچ»  به نقل از خبرگزاري مهر؛ فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: با برنامه ریزیهای صورت گرفته ماهیانه یک مسابقه کتاب دفاع مقدس در میان شهروندان شیرازی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، سردارغلامحسین غیب پرور ظهرشنبه در مراسم افتتاح سومین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس افزود: اقدامات فرهنگی در راستای دفاع مقدس  و شهدا باید توسعه یابد که در این راستا از این به بعد در شهر شیراز مسابقات کتاب برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: برگزاری این ماسبقه در راستای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب خوانی صورت می گیرد تا همگان بیش از گذشته با فرهنگ شهدا آشنایی پیدا کنند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس افزود: آشنایی با فرهنگ و سیره شهدا بیمه شدن بیش از گذشته نظام را به همراه دارد.

نمایشگاه کتاب دفاع مقدس معروف بزرگ است  

سردارغیب پرور در ادامه سخنان خود با اشاره به جایگاه برگزاری چنین نمایشگاه هایی، گفت: برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس و شهدا یک معروف بزرگ است و در کل این چنین اقدامات فرهنگی یک معروف بزرگ به شمار می رود.

وی تصریح کرد: نباید اینگونه برداشت کرد که ما این نظام را نگه داشته ایم بلکه این شهدا هستند که به انقلاب و نظام نظر دارند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به اینکه در بحث دفاع مقدس و شهدا جای کار فراوان وجود دارد تاکید کرد: شاید در نگاه اول شش هزار عنوان کتاب مناسب و خوب باشد اما باید توجه داشت که از آنچه در دفاع مقدس روی داده فاصله داریم.

سردارغیب پرور افزود: باید تمامی دستگاه های فرهنگی نسبت به توسعه فرهنگ ایثار و شهادت اقدام کنند و در این میان انتشار کتاب از جمله مهمترین کارها است.

وی یادآور شد: ناشران و نویسندگانی که خداوند بر آنها منت گذاشته که در عرصه جاودانه ترین میراث انقلاب قلم به دست بگیرند باید وظیفه خود را در مقابل شهدا و دفاع مقدس انجام دهند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس ادامه داد: حضور 120 ناشر بزرگ دفاع مقدس در استانی که 14 هزار و 600 داده رویدادی بزرگ است که تمامی این برنامه ها در راستای برگزاری کنگره 14 هزار و 600 شهید استان فارس برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.