مسابقه کتابخوانی تطهیر در ابرکوه

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ سرپرست کتابخانه های عمومی ابرکوه از برگزاری مسابقه کتابخوانی “تطهیر” خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، قاسم برزگر اظهار داشت: اداره کتابخانه های عمومی ابرکوه با همکاری اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان اقدام به برگزاری حضوری مسابقه کتابخوانی تطهیر در این کتابخانه ها می کند. وی افزود: منبع این مسابقه کتابخوانی، کتاب “هفت آسمان جوانی” است و این کتاب به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. برزگر بیان داشت: عموم مردم می توانند به صورت آنلاین و صورت فرم دستی در این مسابقه ثبت نام کنند. وی ادامه داد: این مسابقه همزمان با میلاد امام هادی (ع)، دهم آبانماه در چند نقطه از شهرستان به صورت حضوری برگزار می شود و به برگزیدگان این مسابقه نیز جوایز نفیسی از طرف این دو اداره اهدا خواهد شد. برزگر افزود: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه تا آخر مهرماه فرصت دارند که با مراجعه به کتابخانه های عمومی ابرکوه و یا اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ثبت نام کنند و یا برای ثبت نام اینترنتی به پایگاه www.tathir.net مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.