مسابقه طراحی پوستر با موضوع غدير

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ایکنا؛ سازمان زيباسازی شهر تهران با مشاركت موزه هنرهای دينی امام علی (علیه السلام) و به مناسبت عيد ولايت افراخوان طراحی پوستر با موضوع غدير را اعلام كرده است.

سازمان زيباسازی شهر تهران از عموم هنرمندان و دانشجويان هنرهای تجسمی دعوت كرده است تا آثار خود را با موضوع ولايت و غدير تا 30 مهر‌ماه به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.

با توجه به اينكه آثار منتخب علاوه بر ارائه در نمايشگاه، بر روی تابلوهای گرافيك محيطی سطح شهر نيز به نمايش در می‌آيند، از طراحان درخواست می‌شود به ويژگی‌ها و مؤلفه‌های طراحی برای تابلوهای شهری توجه داشته ياشند.

ابراهيم حقيقی، كورش پارسانژاد و امير عبدالحسينی 2 آبان‌ماه آثار رسيده به دبيرخانه جشنواره را داوری می‌كنند و به برگزيدگان اول تا سوم اين جشنواره به ترتيب لوح تقدير و 20ميليون ريال، 15 ميليون ريال و 10 ميليون ريال جايزه نقدی اعطا می‌شود.

علاقه‌مندان برای كسب اطلاعات بيشتر و ثبت‌نام می‌توانند به دبيرخانه جشنواره در خيابان وليعصر، بلوار اسفنديار، شماره 35، موزه هنرهای دينی امام علی (ع) مراجعه كرده و يا با شماره تلفن‌های 22036064- 22042080 – 22024848 تماس بگيرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.