مسابقه تلويزيوني خانه زیبای من

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت باشگاه خبرنگاران جوان؛ برنامه اي به نام خانه ي زيباي من از 8 مهر بر روي آنتن شبكه بازار مي رود كه روزانه داراي يك سوال مي باشد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، این برنامه در 180 قسمت 15 دقیقه ای در قالب نمایش کوتاه ساخته شده که سعی دارد با ایجاد فضایی مناسب ،راهکارهای استفاده بهینه از وسایل و لوازم منزل و راه های صرفه جویی در هزینه های خانوار را به مخاطبان آموزش و ارائه دهد.
بر اساس اين گزارش؛ از دیگربخشهای این برنامه می توان به آشنایی با تأسیسات خانه ،وسایل برقی، باغبانی،وسایل الکتریکی،نجاری،نکات خانه داری و هر چه مربوط به امور منزل و خانه داری است اشاره کرد.
این برنامه برای اولین بار در صدا و سیما در قالب نمایشی و با رويکرد اقتصادی بمنظور کاهش هزینه ها در سبد زندگی طراحی شده است.
برنامه خانه زیبای من هر روز ساعت 20پخش و روز بعد ساعات 7:30،13و 17:20 تکرار می شود.
گفتني است؛ دراین برنامه هرروز  مسابقه ای با موضوع کاهش هزینه های زندگی برگزار می شود که به قید قرعه به بهترین پیشنهاد در این خصوص جوایز نفیسی از طرف شرکت راهکار سرزمین هوشمند اهداء می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.