مسابقه بزرگ همراه با ولایت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ کارشناس مسئول شاهد و امور ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: به یمن حضور رهبر انقلاب مسابقه بزرگ”همراه با ولایت” در این استان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، علی محمد احمدپور در جمع خبرنگاران افزود: به میمنت حضور رهبر انقلاب، در استان ولایت مدار خراسان شمالی، کارشناسی امور شاهد و ایثارگران این اداره کل مسابقه بزرگ همراه با ولایت را برگزار می کند.وی در مورد نحوه برگزاری این مسابقه اظهار داشت: فرهنگیان استان می توانند نسبت به پاسخگویی سؤالات ویژه ی زندگینامه رهبری با مراجعه به سایت ایشان اقدام و در این مسابقه شرکت کنند.احمدپور افزود: نفرات اول تا ششم این مسابقه با اهدای هدایایی تجلیل می شوند و به ۱۰درصد از همکاران شرکت کننده در مسابقه نیز که پاسخ صحیح به سوالات بدهند به رسم یادبود لوح تقدیر از سوی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی، اهدا خواهد شد.وی آخرین مهلت شرکت در مسابقه را 23 مهر ماه ذکر کرد و اظهار داشت: منبع سوالات زندگینامه رهبر انقلاب در سایت www.khn.medu.ir قرار داده شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.