ششمين مسابقه عکس سلامت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت واحد مركزي خبر؛ سامانه مسابقه عکس سلامت با هدف ارتقای سلامت جامعه ، مسابقه عکسی را با موضوع quotation mark دانش آموز، مدرسه و سلامت quotation mark برگزار می کند.
به گزارش خبرنگار فارسي مچ ، کارشناس دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت در تشریح برنامه های روز جهانی کودک با اعلام این خبر افزود : کاربران می توانند برای شرکت در مسابقه ، ضمن مراجعه به سایت و تکمیل فرم ثبت نام ، درباره ارسال تصاویر و عکس های خود اقدام کنند.
امیر نصیری اضافه کرد: این مسابقه هیچ محدودیتی را برای هر رده سنی و با هرکیفیت عکس قائل نیست و همه کاربران می توانند در سایت ثبت نام کنند و اطلاعات کامل در سایت قابل دسترسی است.
وی گفت: سامانه الکترونیک مسابقه عکس سلامت با برگزاری مسابقات آنلاین و انتخاب پربیننده ترین و پرامتیازترین آثار ارسالی در زمینه سلامت، در پایان هر ماه به برترین آثار به قید قرعه جوایزی اهدا می کند.
علاقه مندان می توانند برای شرکت در این مسابقه به آدرس الکترونیکی www.salamatpic.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.