جشنواره قرآنی مدهامتان در چهارمحال‌وبختياری

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ایکنا؛ مسئول دبيرخانه كانون مساجد چهارمحال‌وبختياری با اشاره به ثبت نام 130 نفر در اين جشنواره، گفت: ثبت نام برای حضور در اين جشنواره تا 15 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، حجت‌الاسلام والمسلمين مراد يوسفی، مسئول دبيرخانه كانون مساجد چهارمحال‌وبختياری با اعلام اين خبر گفت: ثبت نام از متقاضيان شركت در جشنواره قرآنی مدهامتان در استان روند خوبی را طی می‌‌كند.

وی در ادامه با اشاره به اينكه ‌هميشه استقبال از برنامه‌های قرآنی در استان مناسب بوده است، افزود: تاكنون برای اين جشنواره 130 نفر ثبت نام كرده‌اند و پيش‌بينی می‌شود در روزهای آينده اين تعداد تا حد مطلوبی افزايش يابد.

مسئول دبيرخانه كانون مساجد چهارمحال‌وبختياری ضمن اشاره به برگزای مسابقات اين جشنواره در روزهای17 و 18 آبان ماه سال جاری، تصريح كرد: ثبت نام برای حضور در اين جشنواره تا روز 15 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

حجت‌الاسلام يوسفی با اشاره به محل برگزاری مسابقات اين جشنواره در اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال‌وبختياری اظهار كرد: اميدواريم اين مسابقات بر اساس روندی كه برنامه‌ريزی شده است به شكل بسيار خوبی اجرا شود.

وی خاطرنشان كرد: جشنواره قرآنی مدهامتان در رشته‌های حفظ قرآن كه شامل بخش‌های مختلفی است و همچنين قرائت قرآن كريم، اذان و ترتيل و نيز اذكار نماز برگزار خواهد شد.

مسئول دبيرخانه كانون مساجد استان چهارمحال‌وبختياری در پايان تصريح كرد: در سال‌های گذشته نمايندگان استان در اين مسابقات توانستند رتبه‌‌های خوبی را كسب كنند و امثال نيز اميدواريم كه اين روند همراه با رشد بيشتری باشد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.