تمدید مهلت ثبت‌ نام المپياد بين‌المللی قرآن و حديث

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ایکنا؛ در پی درخواست ادارات قرآن و حديث مراكز و نمايندگی‌های جامعةالمصطفی(ص) العالمية مهلت ثبت‌ نام المپياد بين‌المللی قرآن و حديث این مرکز تا 5 آبان‌ماه تمديد شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، حجت‌الاسلام والمسلمين محمدی، جانشين رئيس ستاد برگزاری المپياد قرآن و حديث طلاب غيرايراني با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت‌ نام المپياد بين‌المللی قرآن و حديث جامعة‌المصطفی(ص) گفت: در پی درخواست ادارات قرآن و حديث مراكز و نمايندگی‌های جامعة‌المصطفی(ص) العالمية نسبت به تمديد مهلت ثبت نام هجدهمين المپياد بين‌المللی قرآن و حديث، زمان ثبت نام این المپياد تمديد شد.

وی افزود: ستاد برگزاری هجدهمين المپياد بين‌المللی قرآن و حديث با برگزاری نشستی مهلت ثبت نام هجدهمين دوره را تا پنجم آبان‌ماه سال جاری تمديد كرد.

حجت‌الاسلام محمدی با بيان استقبال مناسب طلاب از اين رويداد در سال تحصيلی «قرآن و پيامبر اعظم(ص)» عنوان كرد: اميد است نظر به علاقه و اشتياق طلاب به مشاركت در اين رويداد قرآنی و حديثی، المپياد هجدهم بتواند درخشش چشمگيری در فضای نورانی قرآنی و حديثی المصطفی(ص) ايجاد كند و امسال شاهد حضور پرشكوه‌تر طلاب باشيم.

بنا بر این گزارش، ثبت‌ نام هجدهمین المپیاد بین‌المللی قرآن و حدیث طلاب غیر ایرانی از 11 مهرماه آغاز شده بود و قرار بود این مهلت تا پایان مهرماه باشد که با این روند 5 روز به آن افزوده شده است.

این دوره از المپیاد همانند دوره‌های پیشین همزمان در داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود، آیین افتتاحیه این المپیاد همزمان با میلاد امام هادی(ع) آبان‌ماه در مجتمع عالی فقه برگزار می‌شود همچنین آزمون‌های کتبی و مرحله مقدماتی آزمون‌های شفاهی نیز در ماه‌های آبان و آذر برگزار می‌شود.

مرحله نهایی آزمون‌های شفاهی با حضور نفرات راه یافته به این مرحله در اوایل بهمن‌ماه همزمان با هفته وحدت برگزار می‌شود و آیین اختتامیه و مراسم تجلیل از یک شخصیت قرآنی و یک مرکز قرآنی نیز در شب میلاد پیامبر اعظم(ص) در سالن قدس مجتمع عالی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.