برندگان مسابقه سراسري آب و آتش

0

به گزارش «فارسي مچ» برترین های مسابقه سراسری آب و آتش در کاشان امروز معرفی شدند.
به گزارش خبرنگار فارسي مچ، دبیر مسابقه سراسری آب و آتش امروز گفت : این مسابقه با موضوع آتش نشانی و خدمات ایمنی و فرهنگ سازی ایمنی در جامعه در قالب های پوستر ، کاریکاتور ، شعر و داستان کوتاه برگزار شد .
آقای پولادی با بیان اینکه 270 اثر از 50 شهرستان کشور به دبیرخانه رسیده بود افزود : 53 اثر در بخش های کاریکاتور ، پوستر و شعر و داستان کوتاه به عنوان آثار برتر انتخاب شدند .
وی گفت : هیبت احمدی از بیجار ، سعید صادقی از جهرم و سهراب خیری از اردبیل و محسن ظریفیان از تهران به طور مشترک در بخش کاریکاتور مقام های اول تا سوم را کسب کردند .
به گفته وی علی عباسی نیا از شاهین شهر ، سید محمد جواد بهشتیان از کاشان و عطا محمدی از تهران نیز در بخش پوستر رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند .
دبیر مسابقه سراسری آب و آتش همچنین افزود : در بخش شعر و داستان کوتاه هم 13 اثر از شهرهای کاشان ، نجف آباد ، قم ، اصفهان،نیشابور،کرج و تهران در یک سطح برگزیده شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.