برندگان مسابقه اينترنتي ياد ياران

0

به گزارش «فارسي مچ» اداره روابط عمومي و اطلاع رساني وپايگاه مقاومت بسيج كميته امدادامام خميني(ره) استان فارس اسامي برندگان مسابقه اينترنتي ياد ياران را اعلام نمود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ در متن اين خبر چنين ذكر شده است، با اميد به اينكه اين چند خط ناقابل از كتاب مذكور توانسته با شد ما را براي لحظه اي هرچند اندك به تعمق وادارد تا فراموش نكنيم كه چه شخصيت هاي بزرگي براي آسايش امروز ما تمام هستي خود را در طبق اخلاص گذاشتندواز همه چيزخود مردانه گذشتند،باشد تاهمواره راه و هدف آنان رادنبال كنيم و در اين تجملات پوچ و بي ارزش زندگي امروزي كه بشر را بشدت درگير خود نموده است غرق نشويم ، تا خداي نكرده …….
خدايا!  اي كاش حكمت قدمهايي را كه هر لحظه برايم بر ميداري ومن از آنهاغافل هستم آشكار مي كردي تا درهايي را كه به سوي من از فضل وكرمت مي گشايي ندانسته نبندم و درهايي را كه به روي من ازحكمت و دانايي ات مي بندي به اصرار نگشايم.
اداره روابط عمومي و اطلاع رساني وپايگاه مقاومت بسيج كميته امدادامام خميني(ره) استان فارس ضمن گراميداشت ياد وخاطره هشت سال دفاع جانانه و مقتدرانه غيور مردان و شيرزنان ايران اسلامي اميدواراست توانسته باشد به پاس تقدير از جانفشاني ها و از خودگذشتگي ها درراه رسالت عظيمي كه بر دوش دارد نقش كوچكي ايفا كرده باشد . در اين راستا و بدنبال برگزاري مسابقه اينترنتي ياد ياران كه با استقبال بي نظير هموطنان گرامي روبرو گرديد از ميان انبوه عظيم شركت كنندگان به ده نفر از اين عزيزان به قيد قرعه هديه كوچكي به ر سم يادبود تقديم مي نمايد اسامي برگزيدگان به شرح ذيل مي باشد.

1- صالح  دفاعي  از جزيزه قشم

2- سميه  غلامي  از جهرم

3- مجتبي  ثابت سروستاني  از سروستان

4- عوض  كارگر  از خرم بيد

5- مجيد  مهريزي  از يزد

6- سجاد  قاسمي بغدادآبادي  از يزد

7- عباس  قهرماني  از قيروكارزين

8- امير  ديبايي  از يزد

9- فاطمه  معقولي  از كاشان

10- معصومه  محمدپورعارفي  از يزد

ضمناً هدايا در اسرع وقت به آدرس عزيزان ارسال خواهد شد همچنين تلفاكس تماس اداره روابط عمومي و اطلاع رساني جهت كسب اطلاعات بيشتر 07112305617   و رايانامه  frs-prp@emdad.ir   مي باشد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.