برندگان جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجويان

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ایکنا؛ نفرات برتر بيست‌وهفتمين جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجويان كشور كه روز سه‌شنبه 25 مهر ماه مورد داوری قرار گرفته بودند اعلام شد كه بر اساس آن از نفرات برتر در اختتاميه اين جشنواره تجليل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، نفرات برتر بخش هنری بيست‌وهفتمين جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجويان كشور در رشته‌های خوشنويسی، عكاسی و نقاشی اعلام شد.

بر همين اساس در رشته خوشنويسی محمدرضا سوزبان از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی، امير دانشومند و احمدرضا افتحی هر دو از دانشگاه آزاد اسلامی با نمرات يكسان صاحب عناوين برتر اين دوره از رقابت‌ها شدند.

در رشته عكاسی هيچ يك از شركت‌كنندگان نتوانستند رتبه‌های اول و دوم را به دست بياورند و سيدميثم هدوی‌پور از وزارت علوم تحقيقات و فناوری، امير قادری از دانشگاه جامع علمی كاربردی، علی عظيمی‌نژاد از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و هما رستمی‌نيا از وزارت علوم تحقيقات و فناوری به طور مشترك رتبه سوم را از آن خود كردند.

در رشته نقاشی نيز هيچ اثری شرايط كسب رتبه اول و دوم را به دست نياورد و شنبم جوانی و علی مباركی هر دو از دانشگاه آزاد اسلامی به طور مشترك سوم شدند.

بر اساس اين گزارش، محمدرضا صداقت‌نيا از دانشگاه جامع علمی كاربردی و هاله علی‌رحيمی از دانشگاه پيام‌نور در رشته خوشنويسی، مرضيه اصلاحی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و خديجه نجفی از وزارت علوم تحقيقات و فناوری در رشته عكاسی شايسته تقدير معرفی شدند.

همچنين آثار، نگار پورمند از دانشگاه آزاد اسلامی، بهاره بدخشان از وزارت علوم تحقيقات و فناوری و سكينه آذری از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی در رشته نقاشی و سيدمهدی ميرحيدری از وزارت علوم تحقيقات و فناوری و اميروحيد سركاری از دانشگاه آزاد اسلامی در رشته نقاشی پوستر از سوی هيئت داوران شايسته تقدير شناخته شدند.

يادآور می‌شود در اين دوره از مسابقات از هر دستگاهی كه در اين مسابقات حضور دارد پنج اثر برگزيده به دبيرخانه ارسال شد و اين آثار روز سه‌شنبه 25 مهر ماه توسط اساتيد رشته‌های هنری از دانشگاه‌های تهران مورد ارزيابی و داوری قرار گرفتند. موضوع اين دوره از مسابقات در بخش هنری سوره مباركه «والعصر» و محتوای آن بود.

نتايج نهايی بخش كتبی بيست‌وهفتمين جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجويان كشور اعلام شد. بر اين اساس در هر يك از رشته‌های چهار گانه از پنج نفر از برگزيدگان در مراسم اختتاميه تجليل خواهد شد.

بر اساس اين گزارش در رشته فرازهای قرآن و عترت نيره مؤمنيان، با 300 امتياز، معصومه مشكل‌گشا با 296 سيد كمال حسينی‌دستجردی با 295.5 امتياز هر سه از وزارت علوم تحقيقات و فناوری به عنوان نفرات اول تا سوم و زكيه عادلی‌پور از دانشگاه فرهنگيان با 289 و فرزانه توكلی از وزارت علوم تحقيقات و فناوری با 288.5 رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

در رشته ديدگاه و سيره معصومين(ع) زهرا ميرچولی، از دانشگاه فرهنگيان با 279 امتياز رتبه اول، سيده مرضيه داوودی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی با 274.5 امتياز مقام دوم، سيد مجتبی مير‌جليلی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی با 264 امتياز رتبه سوم، زهرا مهدوی از وزارت علوم تحقيقات و فناوری با 262 امتياز و كسب نمره بالاتر در سؤالات تشريحی رتبه چهارم و رقيه شمسی فرد از دانشگاه علوم و معارف قرآن كريم با 262 حائز رتبه پنجم شد.

در رشته مفاهيم قرآن كريم طاهره فيروزبخت، از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی با 283.5 امتياز، مهران ابراهيمی از دانشگاه آزاد اسلامی با 275 امتياز، زينب حاجی پور از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی با 274 امتياز، مينا زارع حسين‌آبادی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی با 272.5 و عباس نادم از وزارت علوم تحقيقات و فناوری با 262.5 امتياز رتبه‌های اول تا پنجم را به دست آوردند.

در رشته قرآن شناسی نيز به ترتيب ريحانه مسعودی‌آرانی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی با 293 امتياز، رويا بردبار از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی با 291 امتياز، صادق شيخلو از دانشگاه علوم و معارف قرآن كريم با 287.5 امتياز، زهرا كاشانی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی با 286 امتياز و سعيد بهرامی از وزارت علوم تحقيقات و فناوری با 283.5 امتياز رتبه‌های برتر اين رشته را از آن خود كردند.

در اين دوره از مسابقات شركت كنندگان بخش كتبی در آزمون شفاهی و كتبی شركت كردند كه آزمون شفاهی 10 درصد از نمره نهايی را به خود اختصاص داده بود.

از اين افراد در مراسم اختتاميه بيست‌وهفتمين جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجويان كشور كه 11 آبان ماه در مجتمع فرهنگی دانشجويی 13 آبان برگزار می‌شود تجليل خواهد شد.

همچنين نمايشگاهی از آثار برگزيده، در حاشيه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجويان كشور كه از هشتم تا يازدهم آبان ماه در مجتمع فرهنگی دانشجويی 13 آبان برگزار خواهد شد برپا خواهد ‌شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.