اولين مسابقه وبلاگ نویسی سیستان

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت سیستان و بلوچستان سرزمین دریا و کویر؛ تالار گفتمان سيستانيان اولين مسابقه وبلاگ نویسی سیستان را برگزار مي كند.

در فراخوان اين مسابقه اينگونه ذكر شده است:

نزدیک به یک دهه از آغاز فعالیت های فرهنگی جدی نسل جوان سیستان در فضای مجازی می گذرد و در این مدت این عرصه نوظهور ارتباطات، شاهد حضور چشمگیر سیستان دوستان و سیستان پژوهان در زمینه های متنوع ادبی، زبانشناسی، موسیقایی، تاریخی ومردم شناسی بوده است. در این خصوص، جدی ترین دستاوردها را بایستی مرهون وبلاگ هایی باشیم که به حق آغازگر گرایش جوانان به فرهنگ کهن سیستان و شخصیت بخشی بدان در فضای مجازی بوده اند.

پیرو قدردانی از خدمات شایانی که تاکنون از سوی وبلاگ نویسان سیستانی صورت پذیرفته است و در ادامه تلاش های مجتمع مجتمع فرهنگی تالار گفتمان سیستانیان (آبادگران فرهنگ و خاک سیستان) در راستای حمایت و پشتیبانی از کلیه فرهنگ مداران سیستانی، این پایگاه در نظر دارد سلسله مسابقات دوره ای وبلاگ نویسی با موضوعیت سیستان شناسی در کلیه ابعاد فرهنگی آن برگزار نماید.

بدینوسیله از کلیه وبلاگ نویسان سیستانی جهت شرکت در دور نخست این سلسله مسابقات دعوت به عمل آمده و درخواست می شود وبلاگ های خود را به همراه شرح مختصری از پیشینه فرهنگی مربوطه و نام و نام خانوادگي نويسنده، به آدرس ایمیل blogsistani@yahoo.com
معرفی نمایند. مهلت پایانی شرکت در این مسابقه، برابر با 20مهر 1391 می باشد. لازم به ذکر است داوری این مسابقه بر عهده تنی چند از بزرگان سیستان پژوه و همچنین شماری از فعالان با سابقه حوزه فرهنگ سیستان در فضای مجازی می باشد.

افزودنی است داوری وبلاگ ها بر اساس معیارهای کلی « پیشینه فعالیت، سطح تأثیرگذاری بر دیگر وبلاگ ها و میزان جریان سازی آن، درصد تولید محتوا و پرهیز از کپی کاری، صحت و اعتبار علمی مطالب، میزان بازدید روزانه، رنکینگ گوگل، عدم سوء پیشینه، رعایت مسائل فنی وبلاگ نویسی » صورت خواهد پذیرفت.

براي ثبت نام در اين مسابقه مي توانيد به انجمن سيستانيان به آدرس www.sistaniha.info رجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.