نفرات برتر هشتمین جشنواره سراسری قرآن دانشجویان دانشگاه جامع علمی كاربردی

1

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی؛ نفرات برتر هشتمین جشنواره سراسری قرآن دانشجویان دانشگاه جامع علمی كاربردی معرفی شدند.

يوسف رستمی دبير هشتمین جشنواره سراسری قرآن دانشجویان علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: براساس رای هیات داوران در بخش شفاهی ، در رشته قرائت به روش تحقیق ، در بخش برادران مجتبی محمد بیگی ، وحید خزایی و سید محمد کرمانی هر سه از تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته قرائت به روش تحقیق و در بخش خواهران معصومه کهریزی از کرمانشاه مقام اول ، اعظم تشیعی فرد از مرکزی مقام دوم و مهناز جبار زاده از اردبیل مقام سوم را کسب کردند.

در رشته قرائت به روش ترتیل در بخش برادران محمد جلیلی از تهران، صادق ربیعی پور از گیلان ، علی مال امیری از قم ، مقام های اول تا سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.

همچنین ملیحه اسحاق نژاد و مریم دلک آبادی هر دو از خراسان رضوی و شکوفه سالار آبادی از کرمانشاه عناوین اول تا سوم بخش قرائت به روش ترتیل خواهران را کسب کردند.

در رشته حفظ یک جزء برادران، امین شریفی از تهران، احمد امیر خانی از زنجان و ابوالفضل شهوه از مرکزی اول تا سوم شدند و همچنین معصومه محتشم زاده از فارس، مریم صالحی از اصفهان و لیلا حق دوست از گیلان نیز مقام های اول تا سوم بخش خواهران در رشته ترتیل را بدست آوردند.

همچنین محمد سیلاوی از خوزستان، مجید زاکری از آذربایجان شرقی و رامین حمزه از کردستان عناوین اول تا سوم حفظ سه جزء در بخش برادران و محدثه باقری از قم نیز عنوان اول حفظ سه جزء در بخش خواهران را کسب کردند.

در حفظ پنج جزء این جشنواره نیز سروش تقی آبادی از البرز عنوان اول در بخش برادران را کسب کرد و فاطمه مرتضوی از گیلان، فاطمه هدایتی پور از بوشهر و ناهید حضوری از آذربایجان شرقی عناوین اول تا سوم بخش خواهران را به خود اختصاص دادند.

همچنین رامین رستمی از اردبیل، بهمن محرم زاده از تهران و مهدی موثق از قم عناوین اول تا سوم حفظ ده جزء در بخش برادران و انیسه آزاد بخت از تهران، زهرا شریعتی از یزد و زینب شاد بجار کناری از گیلان عناون اول تا سوم این رشته در بخش خواهران را کسب کردند.

در حفظ 20 جزء نیز معین موذن از اصفهان و مهدی جوکار از تهران مقام اول و دوم در بخش برادران و اکرم کریمی از یزد مقام اول این رشته در بخش خواهران را کسب کرد.

در بخش حفظ کل قرآن کریم نیز روح الله آبیار از تهران مقام اول هشتمین جشنواره قرانی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی را به خود اختصاص داد.

در بخش شفاهی این جشنواره و در رشته مفاهیم قرآنی، علی قربان پور از خراسان رضوی، معصومه نادی از مرکزی و محمد احمدی از تهران عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته قرآن شناسی فاطمه شاهقلیان و مریم راضی و الهه خلیلی هر سه از چهارمحال و بختیاری به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته فرازهای قرآن و عترت این جشنواره نیز صدیقه خوارزمی پور از خوزستان مقام اول و مرضیه یادگاری از همدان مقام دوم را کسب کردند.

همچنین جابر کرمی از گلستان، مرتضی کوشکستانی از تهران و مریم عطایی از مرکزی عناوین اول تا سوم بخش کتبی این جشنواره در رشته سیره معصومین(ع) را کسب کردند.

در بخش پژوهشی این جشنواره نیز در رشته مقاله نویسی محمد جعفری از فارس مقام اول، فریده نادری از چهارمحال و بختیاری مقام دوم و نرگس حاجیان نژاد از خراسان رضوی مقام سوم را کسب کردند.

در رشته وبلاگ نویسی نیز جاویدان اسماعیل پور از مازندران و عباسعلی یزدانی از اصفهان مقام های دوم و سوم را کسب کردند، هیات داوران هیچکدام از شرکت کنندگان در این رشته را به عنوان نفر اول معرفی نکرد.

در قسمت کتاب بخش پژوهشی این جشنواره نیز هیات داوران علیرضا بلوک اصلی از گیلان را به عنوان نفر اول معرفی کرد.

در بخش ادبی و هنری نیز در رشته شعر مجید مه آبادی از تهران ، شبنم فرضی زاده از اردبیل و مریم زرنشان از همدان عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته خوشنویسی نیز محمد الماسی از اردبیل، حمیدرضا صداقت نیا از مرکزی و آکو مندمی از کردستان حائز مقام های اول تا سوم شدند.

در رشته عکس نیز امیر قادری از مرکزی، فاطمه عزیزی از کردستان و سینا شکاری از فارس اول تا سوم و در رشته تذهیب نیز پروین محمدی از کردستان، الهام وکیلی مطلق از چهارمحال و بختیاری و مریم نودهی از خراسان رضوی اول تا سوم شدند.

در بخش نمایشنامه نیز مرتضی اسدی مرام از کرمانشاه عنوان اول و در بخش فیلمنامه نویسی نیز یونس نظری از آذربایجان شرقی، حمید علیزاده از بوشهر و محمد آقایی از تهران عنوان های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین زهره وظیفه شناس از خراسان رضوی، فتانه سلگی از بوشهر و بهمن مرادی پور از تهران نیز نفرات اول تا سوم بخش پژوهشی در رشته داستان نویسی شدند.

رستمی در خاتمه گفت : در مراسم اختتامیه این جشنواره از نجم الدین هاشمی به عنوان پیشکسوت و فعال قرانی کردستان و اسرا رستمی به عنوان خردسال ترین حافظ قرآن در استان تجلیل شد و همچنین گروه تواشیح دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی گیلان نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

سخن سردبير: با تشكر از جناب آقاي جاويدان اسماعيل پور كه اين خبر را براي ما ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.