نخستین جشنواره هنر و رسانه

0
به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري شبستان؛ فراخوان «نخستین جشنواره هنر و رسانه» که با هدف توجه بیشتر به کارکردهای رسانه در عرصه هنر در دست برگزاری است،‌ منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، «نخستین جشنواره هنر و رسانه» به همت معاونت هنری با موضوعات هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، موسیقی، آموزش هنری و بخش ساماندهی مد و لباس برگزار می شود.
این جشنواره در سه بخش روزنامه ها و نشریات، خبرگزاری ها و سایت های خبری و همچنین رادیو و تلویزیون برگزار خواهد شد. مطبوعات، خبرگزاری ها و سایت های خبری می توانند آثار خود را در بخش های خبر و گزارش خبری، گزارش(توصیفی / تحلیلی/تحقیقی) ، نقد، مقاله و تحلیل، یاداشت و سر مقاله، مصاحبه، عکس و گزارش تصویری و تیتر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. در بخش رادیو تلویزیون نیز گزارش های خبری و غیر خبری پذیرفته می شوند.
فعالان رسانه که در فاصله شهریور ماه 1389 تا پایان شهریور ماه 1391 نسبت به انتشار مطلب با موضوع هنر در خبرگزاری ها، مطبوعات، رادیو و تلویزیون اقدام کرده اند می توانند با ارسال آثار خود در«نخستین جشنواره هنر و رسانه» شرکت کنند.
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متقاضیان شرکت در جشنواره باید سه نسخه pdf یا نسخه اسکن شده آثار خود را تا پایان مهرماه 1391(پایان وقت اداری روز یکشنبه 30/7/91) به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
شرکت کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال آثار می توانند به نشانی خیابان حافظ، بعد از جهار راه کالج، خیابان استاد شهریار، جنب تالار وحدت معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر روابط عمومی یا آدرس اینترنتیwww.honari.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.