نخستین جشنواره هنری قاب امن

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري شبستان؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: نخستین جشنواره هنری قاب امن با موضوع عکاسی، پوستر و کاریکاتور فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، حجت الاسلام و المسلمین عباس دانشی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: پیشگیری از جرم و رابطه آن با تولید ملی و حمایت، استفاده از دانش و فناوری در پیشگیری از جرم، نقش معنویت در پیشگیری از جرم و پیشگیری از جرم و اقدامات مردم در محور پیشگیری از جرایمی مانند سرقت و کیف قاپی از جمله محورهای جشنواره هنری قاب امن است.
وی با بیان اینکه هنرمندان سیستان و بلوچستان در جشنواره هنری قاب امن که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در تهران دایر می شود، شرکت کنند، افزود: 25 شهریور آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: به نفرات برگزیده اول، دوم و سوم در هر بخش به ترتیب سه عدد ، دو عدد و یک عدد سکه بهار آزادی اعطا می شود.
دانش گفت: علاقه مندان برای دریافت فرم شرکت در جشنواره می توانند به آدرس www.police.ir  مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.