مسابقه عکاسی با کاروان امام رضا (ع)

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايسنا؛ مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان«با کاروان امام رضا علیه‌السلام» برای کودکان و نوجوانان در سال 1392 خبرداد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، سید صادق رضایی که در مراسم ورود نمادین کاروان امام رضا علیه‌ السلام به ایران اسلامی در شلمچه حضور داشت در این باره گفت: این مراسم فرصت خوبی است تا کودکان و نوجوانان بتوانند از منظر خود این واقعه تاریخی را با هنر عکاسی در قالب اجرای یک مسابقه تحت عنوان «با کاروان امام رضا علیه‌السلام» به تصویر بکشند.

وی ادامه داد: 1392 اولین سال اجرای این مسابقه خواهد بود و ابتدا کودکان و نوجوانان شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان و همچنین اروندکنار و منیوحی می‌توانند همزمان با اجرای برنامه‌ استقبال نمادین از کاروان امام رضا علیه‌السلام در شلمچه حضور یابند و با دوربین‌های خود این لحظات را ثبت کنند و در این مسابقه شرکت کنند.

رضایی تصریح کرد: متولی برگزاری مسابقه عکاسی «با کاروان امام رضا علیه‌السلام» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان خواهد بود و از هم‌اکنون جهت اجرای این مسابقه در سال آینده برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام خواهند داد.

رییس کارگروه کودک و نوجوان جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام انجام این گونه فعالیت‌ها را برای بچه‌ها در نزدیک شدن آن‌ها به صورت نظری و عملی به اسوه‌های تقوا به ویژه امام هشتم علیه‌السلام تأثیرگذار دانست و یادآور شد: در همین زمینه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هشت جشنواره‌ کتابخوانی الکترونیکی رضوی، یک تصویر از یک حدیث رضوی، نشریه نگاری رضوی، قصه‌گویی بین‌المللی رضوی، نمایش‌نامه‌خوانی رضوی، کتاب‌سازی رضوی، نام‌ها و نشانه‌های رضوی و پژوهش‌های رضوی را در سطح داخلی و بین‌المللی در حال انجام دارد.

گفتنی است جشنواره‌های رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی روزهای ۲۸ شهریور تا یکم مهر ماه سال جاری در هشت استان خوزستان، مازندران، قم، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، تهران و خراسان رضوی برگزار می‌شوند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.