مسابقه اینترنتی در جشن عاطفه‌ها

3

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ در راستای ترویج فرهنگ  دینی و مذهبی امسال در جشن عاطفه ها مسابقه اینترنتی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، محمد مهدی کارگر معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس اظهار داشت: سؤال‌های مطرح شده در مسابقه در جشن عاطفه‌ها در زمینه‌های فرهنگی، عمرانی، مشارکت‌های مردمی، درمان، خودکفایی، مذهبی و دینی در قالب سنت‌های حسنه الهی است.

وی خاطرنشان کرد: مسابقه در جشن عاطفه‌ها، 25 شهریور‌ماه سال جاری در شیراز برگزار می‌شود و شرکت کنندگان برای اطلاع بیشتر می‌توانند به آدرس www.emdadgaran.com مراجعه کنند.

کارگر تصریح کرد: به برگزیدگان شرکت‌کننده در این مسابقه از سوی خیران یک‌هزار جایزه نفیس شامل یک ‌میلیون و 500 هزار ریال وجه نقد، سفر به عتبات عالیات و زیارت مشهد مقدس اهدا می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی استان فارس تصریح کرد: افزایش سطح علمی و مهارت‌های فنی دانش‌آموزان در دستور کار این نهاد مردمی بوده و تاکنون کمیته امداد مسابقه‌های متعددی را برگزار کرده است.

این مسئول از حضور چشمگیر خیران در جشن عاطفه‌ها خبر داد و اضافه کرد: سال گذشته بیش از 750 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی از سوی خیران در جشن عاطفه‌ها در سطح فارس جمع‌آوری و به نیازمندان و مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی استان اهدا شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۳ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.