مسابقات كتابخواني مهر ماه

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ سیدمحمدحسن علایی مدیرکل امورفرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی گفت مسابقات کتاب‌خوانی مهر ماه بزودی از اول مهر بصورت آنلاین و مکتوب برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، وی ضمن اشاره به بخش آنلاین توضیح داد: در بخش آنلاین 20 منبع در نظر گرفته شده که روی سایت شبکه کتابخوانان حرفه‌ای قرار دارد.

علایی متذکر شد، اولین مسابقه جدید ویژه «نابینایان» از اول مهر از طریق شبکه کتابخوانان برپا می‌شود، این مسابقه بر اساس 4 منبع «رازهای نماز»، «قانون جامع حمایت از معلولان»، «وهابیت؛ مبانی فکری و کارنامه عملی» و «هنر رضایت از زندگی» اجرا می‌شود.

مدیرکل امور فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی ضمن اشاره به مسابقه مکتوب ویژه دانشجویان و طلاب تاکید کرد: این مسابقه در حقیقت چکیده‌نویسی است که سه منبع برای این مسابقه در نظر گرفته شده، «جاذبه و دافعه امام علی(ع)»، «سیمای فرزانگان و وهابیت»، «مبانی فکری و کارنامه عملی» منابع این مسابقه هستند.

این مقام مسئول در نهاد در ادامه با اشاره به مسابقات مکتوب عنوان کرد: مسابقه مکتوب ویژه فرهنگیان در ماه مهر برپا می‌شود، در این مسابقه بصورت مکتوب چکیده‌نویسی سه کتاب اجرا می‌شود که عبارتند از «فضیلت‌های فراموش شده»، «فرقه‌های وهابی و پاسخ به شبهات آن» و «کلیدها و تکنیک‌های برتر تربیت».

وی با اشاره به حضور کتابداران در مسابقات کتابخوانی ادامه داد: مسابقه مکتوب ویژه کتابداران کل کشور پیش رو است، این مسابقه در مهرماه بصورت آنلاین و مکتوب با کتاب «آشنایی با خدا» و «سیری در نهج‌البلاغه» برگزار می‌شود؛ 20 منبع از قرآن نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه و 17 منبع کتابی مدنظر قرار گرفته که کتابداران از طریق شبکه و بصورت اینترنتی می‌توانند در مسابقه شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.