فراخوان مقاله كنگره ملی غدير

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ كنگره ملی غدير با هدف بزرگداشت علامه امينی صاحب كتاب گرانقدر «الغدير» در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، بنياد بين‌المللی غدير با هدف بزرگداشت مقام والا و ارزشمند علامه شيخ عبدالحسين امينی، كنگره ملی غدير را در پاييز امسال برگزار می‌كند.

اين كنگره با محورهای چهارگانه برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند مقالات علمی خود را به هر يك از محورهای دلخواه ارسال كنند.

بررسی ابعاد شخصيتی علامه امينی از جمله نگاه بزرگان به اين عالم بزرگوار، كرامات امام علی(ع) به اين عالم بزگوار، علامه امينی از ديدگاه امام راحل و…، يكی از محورهای اين كنگره است.

از ديگر محورهای اين كنگره می‌توان به بررسی انديشه‌های فقهی، كلامی و اخلاقی علامه امينی اشاره كرد كه اين محور نيز شامل موضوعاتی چون حديث غدير و اتفاق فريقين در سنديت آن و مقايسه تطبيقی انديشه‌های علامه با متفكران هم عصر، می‌شود.

بررسی جايگاه ولايت در افكار و آثار علامه امينی و همچنين بررسی ويژگی‌های الغدير و ديگر آثار علامه، از ديگر محورهای اين كنگره است.

مهلت ارسال مقالات تا تاريخ 31 شهريور ماه سال جاری تعيين شده است و علاقه‌مندان برای كسب اطلاعات بيشتر می‌توانند با تلفن 021- 22805770-4 تماس بگيرند.

مهلت ارسال چکیده مقالات : 1391/04/31

مهلت ارسال اصل مقالات : 1391/06/31

نشانی دبیرخانه کنگره : تهران اتوبان شهید صدر، خیابان شهید بازدار (کامرانیه شمالی)، نبش کوچه ناهید، پلاک 18 کد پستی:  1936935141

تلفن :  4 – 22805770

نمابر : 22285750

رایانامه :  allame@alghadir.ir

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.