سومین جشنواره ملی رسانه‌های سلامت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ فاطمه رخشانی دبیر جشنواره ملی رسانه های سلامت با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی انتشار فراخوان سومین جشنواره ملی رسانه های سلامت مرحله پذیرش آثار برای حضور در این جشنواره آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، وی افزود: فعالان حوزه سلامت که علاقمند به شرکت در سومین جشنواره ملی رسانه های سلامت هستند می توانند با مراجعه به سایت جشنواره با تکمیل مدارک لازم نسبت به ثبت آثار خود اقدام کنند.

دبیر سومین جشنواره ملی رسانه های سلامتب یان داشت: متقاضیان برای شرکت در جشنواره تا 30 آبان فرصت دارند تا آثار خود را با موضوعات سلامت معنوی، بهداشت حرفه ای، بهداشت فردی، بهداشت فردی، بهداشت روان، بیماری های واگیر، بیماری های غیر واگیر، اعتیاد،بهداشت مدارس، بهداشت مادران، تغذیه، فعالیت بدنی، سلامت میانسالان، سلامت سالمندان، کمک های اولیه، مسائل بهداشتی نوزادان و کودکان، حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی، بهداشت نوجوانان و جوانان، درمان بیماریها، سلامت غذا و دارو و با اولویت فعالیت بدنی، تغذیه، پیشگیری از اعتیاد (مصرف مواد مخدر و سیگار)، افسردگی،استرس، کودکان و سلامت معنوی ارسال کنند.

براساس این گزارش سومین جشنواره ملی رسانه های سلامت بهمن امسال برگزار می‌شود.

سایت سومین جشنواره ملی رسانه های سلامت www.healthfestival.ir است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.