اعلام اسامی راه یافتگان به نمایشگاه جشنواره ملی خوشنویسی رضوی

0
به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري شبستان؛ دبیرخانه دهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی، اسامی راه یافتگان به نمایشگاه این دوره جشنواره را اعلام کرد.به گزارش خبرنگار فارسي مچ، براساس بررسی هیات انتخاب آثار این جشنواره در مرحله دریافت تصویر اثر از مجموع آثار ارسال شده به دبیرخانه اسامی هنرمندانی که اثر آنها جواز راه یابی به نمایشگاه را دریافت نموده اند به تفکیک چهار رشته نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ و ثلث اعلام شد.
گفتنی است؛ هیات انتخاب آثار جشنواره متشکل از مدرسان انجمن خوشنویسان ایران شعبه یزد؛ محمدرضا امامی، ولی رهبر یزدی، محمود شیر سلیمیان و سید منصور میرایی با هدایت استاد محمود رهبران مشاور هنری دبیر جشنواره کار ارزیابی تصویر آثار هنرمندان را عهده دار بودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، اسامی پدید آورندگان آثار از طریق وب سایت جشنواره ملی خوشنویسی رضوی یزد به آدرسwww.yrk.ir اعلام شده و همچنین با صاحبان آثار راه یافته به بخش نمایشگاهی جهت ارسال اصل اثر تماس گرفته می شود.
شایان ذکر است، این دبیرخانه تا (15 شهریور ) سال جاری منتظر دریافت اصل اثر هنرمندان خواهد بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.