دومين جشنواره شعر ققنوس

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ فراخوان دومين دوره جشنواره­ شعر «ققنوس» به همت انجمن شاعران در موضوعات مختلف عارفانه، آئينی، مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و… در قالب شعر سپيد منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، فراخوان دومين دوره جشنواره­ شعر «ققنوس» به همت انجمن شاعران ايران با هدف ارتقاء دادن شاعران جوان برای گرايش به شعر سپيد و برای تدوام انديشه و نگاه نيما در پيوند با پيشنهادهای نيما برای شكل شعر فارسی در قالب موسوم به نيمايی برگزار ‌می‌‌شود.

بنابر اين گزارش اين انجمن در نخستين جشنواره شعر ققنوس، نيز اين هدف را با فراخوان مقاله و شعر دنبال می‌كرد كه در اين جشنوراه فقط در قالب شعر نيمايی قصد دارد تا به اين هدف برسد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در موضوعات مختلف عارفانه، آئينی، مذهبی، فرهنگی و اجتماعی و … در قالب شعر سپيد به دبيرخانه اين جشنواره ارسال كنند.

علاقه‌مندان در سراسر كشور می‌توانند با ارسال پنج تا هشت قطعه شعر نيمايی از سروده‌های خود در دومين دوره­‌ جشنواره­ شعر ققنوس شركت كنند.

شركت در اين جشنواره هيچ‌گونه محدوديت سنی ندارد و علاقه‌مندان به شركت در اين جشنواره، می‌توانند شعرهای خود را حداكثر تا 25 مهرماه، از طريق پست الكترونيكی دبيرخانه جشنواره شعر ققنوس به نشانی Iranian.poets.society@gmail.com ارسال كنند.

همچنين علاقه‌مندان برای ارسال مستقيم آثار به دبيرخانه­‌ جشنواره­‌‌ شعر «ققنوس» می‌توانند آثار خود را به نشانی تهران، خيابان دكتر شريعتی، خيابان شهيد كلاهدوز، نبش كوچه شهيد نعمتی، انجمن شاعران ايران ارسال كنند و برای كسب اطلاعات بيشتر با تلفن 22605809 – 22607657 تماس بگيرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.