جشنواره ملی وبلاگ‌‎نویسی روز قزوین

3

به گزارش «فارسي مچ» جشنواره وبلاگ نویسی “روز قزوین” به مناسبت بزرگداشت روز ملی شهر قزوین، 9شهریورماه، برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، به مناسبت بزرگداشت روز ملی قزوین، جشنواره ای در شهر قزوین در سه محور فرهنگی، تاریخی و اجتماعی، گردشگری و سرمایه‌گذاری واقتصادی برگزار خواهد شد که یکی از بخش های این جشنواره مسابقه وبلاگ نویسی با نام “روز قزوین” است.

هدف از برگزاری این مسابقه وبلاگ نویسی، معرفی شایسته آداب و رسوم و تاریخ پرافتخار شهر قزوین، معرفی ظرفیت ها و توانمندی های گردشگری،مذهبی و پهلوانی مردم قزوین، معرفی و بزرگداشت مشاهیر و مفاخر ارزنده قزوین و بررسی آثارشان و نیز معرفی و احیا ی سنت های پسندیده بومی و محلی مردم قزوین است.

محورها و موضوعات جشنواره شامل میراث مشاهیر و پهلوانان درقزوین، ظرفیت طبیعت ومعماری قزوین در پذیرایی از جهانیان ومردم ایران و نمایه های میهمان دوستی مردم قزوین است.

مهلت ثبت نام و ارسال آثار۱۳ شهریور ماه اعلام شده و زمان برگزاری اختتامیه جشنواره ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۱ است و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس www.qazvinday.net مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۳ دیدگاه

   • ولی واقعا نامردی :کسانی که هزینه می کنند،این همه وقت می گذارند وبا عشق کار می کنند وبعدا وعده حذف این جشنواره را می دهند:دلیلی هم برای حذف آن بیان نمی کنند
    واقعا افسوس
    یا علی

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.