جشنواره بانوی کرامت

0

به گزارش «فارسي مچ» مدیر ساماندهی پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران حوزه‌های علمیه خواهران از آغاز فراخوان جشنواره بانوی کرامت ویژه آثار پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، صدیقه افشار، مدیر ساماندهی پژوهشی حوزه های علمیه خواهران گفت: امسال یازدهمین دوره جشنواره دستاوردهای برتر پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران با عنوان بانوی کرامت برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: آثار در این جشنواره در سه قالب مقاله با موضوع تولید ملی، حمایت از سرمایه و کار ایرانی، نشریات پژوهشی مدارس علمیه خواهران که از ابتدای سال 1390 به بعد در قالب سالنامه، فصلنامه،ماهنامه و … منتشر شده‌اند و پژوهش های درسی طلاب سطح سه (رشته های تخصصی کارشناسی ارشد)که در سال تحصیلی 91-90 انجام شده باشد، پذیرفته می‌شود.
وی مهلت شرکت در این فراخوان را پایان مهرماه ذکر کرد و افزود: جشنواره بانوی کرامت به منظور ترویج و تثبیت فرهنگ پژوهش و تقدیر از پژوهشگران حوزه های علمیه خواهران برگزار می شود.
افشار مخاطبان این فراخوان را اساتید، کادر، طلاب و فارغ‌التحصیلان حوزه‌های علمیه خواهران ذکر کرد و گفت: این افراد می‌توانند از طریق سامانه فراخوان‌های پژوهشی که در پایگاه اینترنتی حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی www.whc.ir در دسترس قرار گرفته است، نسبت به ارسال اثر اقدام کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران وی با اشاره به شرایط مربوط به آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره بانوی کرامت و پدیدآورندگان آثار خاطرنشان کرد: آثار علمی باید با محتوای تحقیق، تالیف، تصحیح و ترجمه بوده، پیش از این در فراخوان‌های جشنواره علامه حلی و دستاوردهای پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران شرکت نکرده باشد و به جز نشریه حاصل کار فردی باشد.

مدیر ساماندهی پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران گفت: هنگام ثبت نام اینترنتی، لازم است فایل الکترونیکی اثر، با فرمت word2003 از طریق «سامانه فراخوان های پژوهشی» به نشانی www.whc.ir ارسال شود و نیازی به ارسال اصل اثر به صورت پستی در فراخوان یازدهمین دوره جشنواره دستاوردهای برتر پژوهشی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران وجود ندارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.