تمدید مسابقه طراحی نشانه سازمان دامپزشکی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت حکیم مهر؛ مهلت ارسال آثار مربوط به فراخوان طراحی نشانه سازمان دامپزشکی کشور تا هفتم مهر ماه سال جاری تمدید شد.

سازمان دامپزشکی کشور ضمن اعلام این مطلب از کلیه طراحان خوش ذوق و خلاق دعوت کرد تا در رقابت طراحی نشانه این سازمان شرکت کنند.
رئیس روابط عمومی این سازمان گفت: سادگی و جامع بودن، پویایی و ماندگاری، اشاره به اهداف و وظایف سازمان دامپزشکی، قابلیت استفاده در اندازه های مختلف و برای کاربردهای گوناگون، تناسب با اصول و ارزشهای اسلامی و ملی و همچنین امکان استفاده از نشانه در ارتباطات بین المللی از جمله مواردی است که در طراحی نشانه باید در نظر گرفته شود.
فاطمه زارعان افزود: تامین بهداشت، سلامت و فراهم کردن رفاه دام، تشخیص و درمان، مراقبت، کنترل و مبارزه با بیماری های دامی از جمله اهداف و وظایف سازمان دامپزشکی کشور است.
وی، تامین و تضمین بهداشت و سلامت فرآورده های دامی، پیشگیری و مبارزه با بیماری های مشترک انسان و حیوان، فراهم کردن شرایط ورود به بازارهای جهانی، توسعه پایدار و سرمایه گذاری در بخش دام و اجرای الزامات، مقررات و دستورالعملهای بهداشتی سازمان های بین المللی مرتبط را از دیگر اهداف و وظایف این سازمان عنوان کرد.
به گفته رئیس سازمان دامپزشکی کشور، به نشان برتر لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت و همچنین از دو طرح برگزیده دیگر به انتخاب هیات داوران تقدیر خواهد شد.
زارعان تصریح کرد: علاقه مندان آثار خود را باید از طریق پست الکترونیک به آدرس ivoinfo@ivo.ir ارسال کنند؛ ارسال مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی،شماره تماس،نشانی،آدرس الکترونیکی ،تحصیلات و سوابق کاری طراح به همراه اثر الزامی است.
وی با تاکید بر اینکه آثار توسط استادان مطرح گرافیک کشور مورد داوری قرار می گیرند، افزود: آثار ارسالی می تواند به صورت نشانه های نوشتاری ،تصویری،ترکیبی از هردو باشد؛ هر شرکت کننده می تواند حداکثر سه اثر ارسال کند و فایل های ارسالی با فرمت jpg  و رزولشن 300 dpi و اندازه 800در800 پیکسل با کلیه مشخصات فنی ارسال شود.
به گفته رئیس روابط عمومی سازمان دامپزشکی، نشانه های ارسالی باید فاقد هرگونه مشابهت یا کپی برداری از تمام یا قسمتی از نشانه های موجود داخلی و خارجی باشند.
وی ادامه داد: در صورت ناقص بودن فایلها و مشخصات ،آثار ارسالی به مسابقه راه پیدا نخواهد کرد و بطور قطع تمام حقوق مادی و معنوی نشانه برگزیده متعلق به سازمان می باشد.
زارعان تصریح کرد: طرح ها باید قابلیت ارائه به صورت سیاه و سفید و رنگی و  همچنین قابلیت حجم سازی (دوبعدی وسه بعدی ) را نیز داشته باشند.
وی افزود: اعلام نتایج و اهدا جوایز همزمان با 14 مهر 1391روز ملی دامپزشکی برگزار و در مراسمی ویژه از برگزیدگان تقدیر خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.