اولین جشنواره استانی وبلاگ نویسی با عنوان مسجد بلاگ

0
به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري شبستان؛ کانون فرهنگی و هنری عاشقان ظهور اولین جشنواره استانی وبلاگ نویسی با عنوان مسجدبلاگ را همزمان با نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های کانون ها فرهنگی مساجد کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، علیرضا سبزی، مدیر کانون فرهنگی و هنری عاشقان ظهور مسجد قبا دولت آباد با بیان اینکه ثبت نام این جشنواره همزمان با افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای کانون های فرهنگی در یاسوج آغاز شده است، بيان نمود: اولین جشنواره وبلاگ نویسی در استان با دو هدف خرد و کلان در یاسوج برگزار می شود.
سبزی، تبیین و گسترش فرهنگ وبلاگ نویسی در زمینه تبلیغ معارف اسلام و انقلاب شکوهمند ایران، تشویق قشر جوان و فرهیخته به استفاده بهتر از خدمات آنلاین و جهت دهی به آن و تولید محتوای دینی و تجمیع اطلاعات در محیط وب را از جمله اهداف کلان برگزاری اولین جشنواره استانی “مسجد بلاگ” عنوان کرد.

 

وی استفاده بهینه جوانان مسجدی از اینترنت، ایجاد فضای رقابتی سالم و همراه با معرفت به ارزش های انقلاب و اسلام در فضای مجازی، شناسایی افراد فرهیخته و آشنا با فناوری های روز در استان و آغاز ورود اصحاب مساجد به جنگ فرهنگ ها در فضای مجازی را از جمله اهداف خرد این جشنواره استانی دانست.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری عاشقان ظهور مسجد قبا دولت آباد، وبلاگ متنی، فتوبلاگ، پادکست و ویدئوکست(ودکست) را از بخش های این جشنواره عنوان کرد و افزود: شرکت کنندگان در جشنواره باید حداقل 15 و حداکثر 40 سال سن داشته باشند تا بتوانند در جشنواره شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.