سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی در مازندران

0

به گزارش «فارسي مچ» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی در مازندران همزمان با دهه کرامت خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ،حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،  گفت: به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا(ع) و خواهر مکرمه ایشان حضرت فاطمه معصومه (س) و همزمان با دهه کرامت سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی در مازندران برگزار می‌شود.
وی افزود: این جشنواره از مجموعه برنامه‌های دهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) است.
حجت‌الاسلام ابراهیمی با اشاره به نحوه برگزاری این جشنواره تصریح کرد: جشنواره پیامکی ادبی رضوی در قالب تک‌بیت‌ها و جمله‌های ادبی با موضوع حال و هوای عرفانی بارگاه و صحن و سرای آن حضرت، تمثیل‌ها، رؤیاپردازی‌ها، صورخیال، سایر آرایه‌های ادبی در شعر و نثر، زندگینامه و سفرنامه تاریخی امام رضا (ع) به ایران، جمله‌های کوتاه با الهام از روایات و احادیث مرتبط با این امام بزرگوار با ذکر منبع برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را گسترش فرهنگ هنری مذهبی مرتبط با سیره ائمه اطهار(ع) بیان و ابراز کرد: شناساندن ابعاد مختلف شخصیتی حضرت علی‌ابن‌‌موسی‌الرضا(ع) و همچنین ارج نهادن به پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی، هنری در زمینه سیره و شخصیت رضوی از دیگر اهداف این جشنواره است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: علاقمندان می‌توانند پیامک خود را تا ساعت 24 اول شهریور ماه سال جاری به شماره 10000151 ارسال کنند.
حجت‌الاسلام ابراهیمی عنوان کرد: متن پیامک فارسی باید 25 تا 150 کاراکتر بدون احتساب فاصله میان کلمات و مشخصات ارسال کننده پیامک باشد.

وی اذعان کرد: در انتها نوشتن نام و نام خانوادگی و همچنین نام استان و شماره تماس ثابت با پیش شماره شهرستان محل اقامت ضروری است.
گفتنی است، سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی به همت مرکز روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، به شکل هماهنگ در سی و دو استان کشور برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.