سومین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري شبستان، سومین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری با موضوع« هشت سال پایداری در مقابل تجاوز بیگانه» با هدف شناسایی و معرفی استعداد‌های تازه در حوزه ادب پایداری و تولید محتوای ادب پایداری در فضای مجازی فراخوان داد.

از برگزاری اولین و دومین دوره جشنواره مردمی داستان کوتاه کوتاه پایداری در سالهای 1390- 1389، سومین جشنواره نیز به همت انتشارات هزاره ققنوس در سال1391 برگزار می‌شود.

تلاش دست اندرکاران این‌ است که جشنواره را به صورت مردمی برگزار نمایند چراکه از نظر آنها علی رغم خدمات بیشمار سازمان‌های دولتی مثل ارتش ، سپاه ، ژاندارمری و … در نهایت این مردم عادی بودند که سرنوشت جنگ را رقم زدند. انتشارات هزاره ققنوس به عنوان بانی جشنواره امیدوار است جشنواره با استقبال خوب کلیه داستان نویسان و نویسندگان همراه باشد.

شناسایی و معرفی استعداد‌های تازه در حوزه ادب پایداری، تولید محتوای ادب پایداری در فضای مجازی، چاپ و نشر آثار منتخب در قالب کتاب، تقدیر و تشکر از نوقلمان ادب پایداری و تلاش در جهت مردمی شدن برگزاری جشنواره اهداف سومین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری است.
موضوع جشنواره “هشت سال پایداری در مقابل تجاوز بیگانه” است و داستان فلش، داستانک یا داستان کوتاه کوتاه ( Flash Fiction) نیز قالب شرکت در این جشنواره است.

گفتنی است،  علاقمندان تا پایان مرداد فرصت دارند در این جشنواره شرکت کنند و هر فایل داستان خود را به ایمیل nashr_1000@yahoo.com  و یا لینک و یا متن داستان به بخش نظرات وبلاگ جشنواره www.hezarehe.blogfa.com

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.