29 شهريورماه؛ برگزاری نخستين جشنواره فعالان سايبری ايثار و شهادت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ نخستين جشنواره فعالان سايبری ايثار و شهادت در چهار بخش وبلاگ، وب‌سايت‌، نرم‌افزار، كليپ و تم تلفن همراه، 29 شهريورماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نخستين جشنواره فعالان سايبری ايثار و شهادت با هدف مقابله با جنگ نرم، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، تشويق وبلاگ‌نويسان به فعاليت در اين حوزه و برقراری ارتباط قوی‌تر ميان فعالان در جهت تشكيل ارتش بزرگ سايبری برگزار می‌شود.

هیـئت خانواه شهدا و ايثارگران، بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اداره كل ورزش و جوانان استان تهران، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مؤسسه فرهنگی تبيان از جمله نهادهايی هستند كه اين جشنواره را ياری می‌دهند.

علاقمندان و فعالان حوزه ايثار و شهادت برای اطلاعات بيشتر می‌توانند به پرتال جشنواره به نشانی www.isarclub.com مراجعه و در جهت ثبت‌نام اقدام كنند.

مهلت ارسال آثار به دبير خانه اين جشنواره از 14 مرداد تا 14 شهريور به مدت يك ماه است، و پس از آن هيچ گونه ثبت‌نامی صورت نمی‌گيرد. داوری آثار اين جشنواره 10 روز پس از پايان ارسال آثار ارزيابی خواهد شد.

مراسم اختتاميه نخستين جشنواره فعالان سايبری ايثار و شهادت روز 29 شهريورماه با حضور مسئولان و مديران رسمی كشور برگزار خواهد شد.

از معيارهای اين جشنواره می‌توان به داشتن فعاليتی بيش از يك سال در حوزه ايثار و شهادت، مستقل بودن سايت‌ها از نظر وابسته نبودن به سازمان دولتی، وجود بيش از 10 مطلب بر روی وبلاگ، تخصصی بودن حوزه فعاليت در مورد ايثار و شهادت اشاره كرد.

تاكنون 21 هزار وبلاگ و 80 سايت در اين زمينه شناسايی شده و نحوه ارسال آثار به جشنواره به اين وبلاگ‌ها و سايت‌ها ارسال خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.