کنگره بین المللی امام علی النقی(ع)

0

به گزارش «فارسي مچ» کنگره بین المللی امام علی النقی(ع) آخرین مهلت ارسال آثار ادبی و هنری به دبیرخانه این کنگره را اول شهریور امسال اعلام کرد.

 

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، کنگره بین المللی امام علی النقی(ع) به منظور توسعه و اشاعه فرهنگ غنی امامان معصوم (ع) علی الخصوص امام علی النقی الهادی (ع) و ترویج و گسترش امور فرهنگی با موضوع امام علی النقی(ع) برگزار می شود.

 

جمع آوری و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدید آورندگان آثار فاخر هنری و فرهنگی و شعر با محوریت امام هادی (ع)، شناسایی ، معرفی و تعامل با فرهیختگان هنری و علمی از اهداف این کنگره محسوب می شود.
شعر شامل کلاسیک،سپید،نیمایی،نوحه،سرود و ترانه، مقاله و متن ادبی با موضوع امام هادی(ع) و زیارت جامعه کبیره و گرافیک با محوریت القاب،اسامی و احادیث منتسب به امام علی النقی(ع) محور های کنگره بین المللی امام علی النقی(ع)  است.

 

علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند آثار تا اول شهریور امسال خود را به دبیرخانه گنگره بین‌المللی امام علی النقی (ع) به نشانی تهران، خیابان وحدت اسلامی، پایین‌تر از تقاطع مولوی، شماره 330 ارسال کرده و یا با تلفن 55399767 و فکس 55399811 تماس حاصل کنند.

گفتنی است، شرکت کنندگان برای اطلاع بیشتر می‌توانند به آدرس الکترونیک WWW.HADIYOON.IR مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.