همايش شگفتی‌های عاشورا

0

به گزارش «فارسي مچ» شانزدهمین همایش سراسری آفرینش های عاشورایی کرمان، با محوریت شگفتی های عاشورا شهریور ماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ به نقل از  روابط عمومی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان استان كرمان ، شانزدهمین همایش سراسری آفرینش های عاشورایی کرمان با هدف کشف نقطه های شگفت و درخشان حماسه عاشورا و نگاه دقیق، هنرمندانه و بینش عمیق و موشکافانه نسبت به این واقعه ی عظیم مخاطبان را بر آن می دارد تا پنجره ای به سمت عاشورا باز کنند و از قاب این پنجره هر چه نادیدنی است ببینند.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با بیان اینکه همایش شانزدهم در دو بخش انگلیسی و فارسی برگزار می شود گفت: فراخوان انگلیسی این همایش در قالب شعر و قصه گویی و فراخوان فارسی آن در سه قالب هنری ،فرهنگی و ادبی به صورت استانی و کشوری اعلام شده است. مسعو گنجعلیخان حاکمی افزود: کتاب «حسین (ع) آیت شگفت» نوشته ی دکتر محمدرضا سنگری به عنوان منبع مورد استفاده برای خلق اثر معرفی و در اختیار مراکز سراسر استان قرار گرفته است. وی خاطر نشان کرد : شانزهمین همایش آفرینش های عاشورایی شهریور ماه سال جاری با حضور نفرات برگزیده برگزار خواهد شد.

فراخوان کشوری شانزدهمین همایش آفرینش های عاشورایی کرمان


فراخوان استانی شانزدهمین همایش آفرینش های عاشورایی کرمان

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.