هشتمين دوره مسابقه نمايشنامه نويسي ايثار

0
به گزارش «فارسي مچ» به نقل از جام جم آنلاين؛ فراخوان هشتمين دوره مسابقه نمايشنامه نويسي ايثار به همت اداره كل امور هنري و نمايشي معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، اداره كل امور هنري و نمايشي معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران هشتمين دوره مسابقه نمايشنامه نويسي (ايثار) را با محوريت (فرهنگ ايثار و شهادت) و با اعتقاد به زيبايي و توانايي زبان والاي هنر نمايش در ترويج، گسترش و مانايي اين فضائل انساني و تبيين جايگاه اين فرهنگ در توسعه هنر نمايش برگزار مي كند.

موضوع نمايشنامه هاي اين دوره مسابقه پيرامون ايثار و شهادت است كه اين مضمون شامل ايثار در دوران دفاع مقدس، ايثار در دوران معاصر و ايثار در نمايشنامه هاي كودك و نوجوان مي شود.

پرداختن به موضوع ايثار و شهادت در قالبها سبك ها و گونه هاي مختلف نمايشي و نيز موضوعات مذهبي اعم از تاريخ سيره و صفات اولياء و انبياء ايثارگري ها و منويات و مفاهيم اين مقوله آزاد است.

از هر نويسنده حداكثر سه نمايشنامه پذيرفته مي شود كه پذيرش آثار تازه نگارش يافته در ارجحيت است و نمايشنامه هايي كه حائز رتبه اول تا چهارم شود از نظر قانوني در اختيار بنياد شهيد قرار مي گيرد و بنياد مي تواند در ارتباط با چاپ و اجراي آن تصميم گيري كند.

 

گفتني است تمامي علاقمندان به شركت در مسابقه نمايشنامه نويسي تا 30 آبان ماه فرصت دارند يك نسخه از آثار خود را به همراه فرم تكميل شده و فايل اثر روي لوح فشرده به نشاني: تهران ـ خيابان آيت ا… طالقاني، خيابان ملك الشعراء بهار، پلاك 5 ، معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران، طبقه دوم ، اداره كل امور هنري و نمايشي ارسال كنند يا از طريق صندوق پستي 15715/185 و يا آدرس الكترونيكي c.p.isaar@gmail.com اقدام كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.